rüzgar erkoçlar

kaşlarının yüzde 95'ni kullanmıyormuş meğersem. nerene sakladın o kadar kaşı be yavrum diye sormak istediğim.
devamını gör...
son hali ile eöh yok artik dedittirmistir.simdiki hali cidden fena olmayinca daha dune kadar dalga gecen cogu insan helal olsun,ne hissettiyse onu yasiyor onun icin hayatta en guzelini dilerim tarzinda sozler soylemeye basladi bile.hayir insan merak etmeden duramiyor eger bulent ersoyvari bir kisilige donusseydi acaba ayni seyleri soyleyebilecek miydi cogu yoksa Allah in yarattigina karisirsa boyle olur minvalinde sozler mi edeceklerdi.eeman yea bananeyse ben paparazziligime bakar merak edenler icin linkimi veririm:

devamını gör...
mahkeme kararıyla ismi onur rüzgar erkoçlar olmuş ve artık legal olarak da resmen erkek olmuştur.

ayrıca, herif senden benden yakışıklı olmuş lan...
devamını gör...
herhangi bir kızın, yolda görüp, aşık olabileceği bir kıvama gelmiş olan oyuncu. varlığı erkekler için de, kızlar için de sıkıntılı.
devamını gör...
bu ne ya bildiğin erkek olmuş bide yakışıklı olmuş hayret bişey. ya bülent ersoyu örnek alsa ya biraz o güzel oluyor mu...
milletin psikolojisini bozuyor bide.*


tanım: ibretlik kişilik.
devamını gör...
bu camiadan nefret ettim artık beni görmeyeceksiniz gibi açıklamalar yapmıştı ilk ameliyat olduğu zamanlardaki röplerinde, ama o gün bu gündür, gün geçmiyor ki manşette bir haberde. çok samimi, şimdi bir pastanede tezgahtarlık yapıyormuş arada paspas çekiyormuş.
devamını gör...
eskiden çok güzel bir kadın olan trans erkek. yakışıklı falan da değildir, gayet itici olmuş. trans bireylerin hakkı hukuku ötekileştirilmemesi falan filan tamam da; şahsım adına böyle bir erkeği "erkek" olarak algılayıp da herhangi bir gönül ilişkisine girilebilmesi imkansızdır. orijinali dururken yan sanayiyi neyleyeyim.
devamını gör...
bir insan nasıl duygular içerisindeki böyle güzel ve şuh bir kadınken erkek olmayı göze alabiliyora bir örnek. kadınken son derece kadınsı davranıyor giyiniyor hiç efemine emaresi görülmüyor ve sonra bu haline dönüşüyor. kardishian ın üvey babasının 65inde kadın olmayı göze alması da buna benziyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar