ryan reynolds

two guys, a girl, and a pizza place dizisi ile ün yapan yapımcıların dikkatini cekmeyi başŸarabilen canada doğŸumlu yağŸız bir delikanlıdır...

komedi alanın da daha başŸarılı olan ancak aksiyon filmlerinde de kötü olmayan yakışŸıklı sinema oyuncusudur.dünya'da sakalın yakışŸtığŸı ender,nadir insanlardan biridir...hani ''bu kadar mı yakışŸır'' dedirten bir yakışŸıklılığŸa,çekiciliğŸe sahip güzel insan...
devamını gör...
garip bir agiz yapisina sahip kanadali abimiz. tabii ki yermiyoruz, Allah vergisi. ama, lakin, fakat mumine kardeslerimizden bu kadar ilgi gormesini anlayamiyorum. siradan bir tip. vasati asamamis bir oyuncu. kendi halinde. nedir sir?

alayamadim ki...
devamını gör...
geek dünyasında önemli bir yeri olan aktör. önce blade, sonra green lantern, sonra deadpool'un orijini denebilecek bir mevzuyla x men origins the wolverine ve şimdi de deadpool'un bizzat kendisi. bir de x files'taki konuk oyunculuğu falan var arada.

bu aktörün asıl başarısının bu rolleri oynamaktan çok eskiden scarlett johansson'la şimdi de blake lively ile evli olması olduğunu söyleyenlere hak vermek gerekir mi bilinmez. ama bunların da önemli bir başarı olduğu elbette ki inkar edilebilemez.

devamını gör...
deadpool ile takip ettiğim oyuncular listesine girmişti. irili ufaklı diğer filmlerini de izledim. buraya geliş sebebim ise son filmi olan 6 underground.

afişte ryan reynolds u görünce başka bir detaya bakmadan izledim. 2 saat 8 dakika olunca uyduruk bir film değildir diye düşündüm. çünkü süresi 1.5 saat olan filmlerden bir beklenti duymuyorum. korku filmi veya tek mekanda geçen filmler için 1.5 saat normaldir belki ama aksiyon filminde bu 90 dakika bende filmin tırt olduğu algısını uyandırıyor.

neyse sonuç olarak filmi beğenmedim ve bitsin diye izledim. film netflix filmi olduğu için de kötü olabilir ama 150 milyon dolar bütçesi var ve michael bay çekmiş.

aksiyon filminde mantık aranmaz bu filmde mantığın zerresi yok.
devamını gör...
doğal olarak mizaha müthiş bir yatkınlığı vardır. başta jim carrey, ben stiller olmak üzere gerçek manada kaliteli mizaha sahip oyuncular senaryo yazarları hollywoodda da artık kalmadı. ryan reynolds tarzı yukarıdaki ikisinden biraz daha farklı olsa da mizah kalitesi olarak hemen hemen aynı kalibrededir.
son demde kariyerine komedi üzerinden devam etmesi oldukça isabetli.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar