nba’in türkiye’deki yayın haklarının sahibi s sport, portland trail blazers’la golden state warriors arasındaki eşleşmeyi yayınlamayacağını açıklaması. gerekçe ise portland takımında forma giyen enes kanter. portland nba finallerine çıkarsa finallerde yayınlanmayacak..

https://www.eurohoops.net/t...
devamını gör...
salakça ve korkakça alınmış bir kararın pratiğe dökülmesidir. sanırsın nba'deki diğer herkes yerli ve milli türkiye sevdalısı! ne gerzek şeylere maruz kalıyoruz yarabbim ama sorsan dikta rejimi söz konusu değil. diktatörlük illa milyonları katletmekle oluyor zaten; milyonları ayrıştırmak, toplumu kutuplaştırmak, kamuoyunu huzursuz etmek falan gayet normal ve demokratik bir durum.

ilgili kanal mevzubahis tiplemenin yüzünü maç esnasında sansürleyip ismini söylemese daha akıllıca bir çözüm olurdu, hakikaten ya dalga geçmiyorum...
devamını gör...
yanlış anlaşılmasın, savunduğum zannedilmesin. hakan şükür meselesi de aynı. futbolcuyu göstermemek için galatasaray 'ın avrupa zaferlerini ekrana getirmiyorlar. en son trt 'de seyrettim yanılmıyorsam, orada da görüntüleri kese kese vermişler.
devamını gör...
enes kanter, beyni yıkanmış hıyarın teki.

fakat böyle bir sebeple insanlar basketbol izleme zevkinden mahrum bırakılmamalı.

üstüne gitmeseniz, önemsizin biri.

tanım : bir karardır.
devamını gör...
zalım diktatörün engellediği basketbol maçı. şimdi halk perişan! sokaklara dökülmüş. zalım diktatör sarayının balkonundan bakıp yaverine sormuş ne bu kalabalık diye. yaveri de hünkarım hani basket maçını yasak ettiniz ya halk perişan sokaklara döküldü demiş. zalım diktatör basketbol yoksa tek kale maç yapsınlar azını kırim demiş.

vay anasını ne zulümler dönüyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar