saadet partisi

#siyaset  #özgürler 

siyasi partiler arasında oy verilebilecek tiyniyetteki tek parti. mührü 5 yıldızın göbeğine basacaksın ki; ampüller sönsün, ülkeye huzur gelsin, çiçekler açsın, kelebekler uçsun. oh be... mis gibi...
devamını gör...
akp ile birleşmesine gerek yoktur.zira mehmet bekaroğlu ve numan kurtulmuş bu partide olduğu sürece iktidara gelemeseler bile türkiyenin en nitelikli siyasetçilerinin olduğu parti olacaktır.
devamını gör...
akp ile arasındaki tek fark imkan meselesidir. saadet'te ileride akp'nin aldığı kadar oy alırsa saadet'te kendi zenginlerini yaratacak, saadet'te liberalleşecektir. numan kurtulmuş'tan ümidim yok ama inşallah bekaroğlu biraz çeki düzen verir de ben de bu konuda yanılmanın dayanılmaz hazzını tadarım.
devamını gör...
akp ile arasındaki tek fark eğer imkan meselesi ise gerçekten yazık olacak partidir.

evvela güzel ve yalnız ülkeme. sonra hepimize. saadet partisi bir medeniyet projesinin amiral gemisi olma iddiası taşımaktadır.
devamını gör...
54. hükümet zamanı ekonomide 1974-78 yılları arasında yapmaya çalıştığı ağır sanayi hamlesi ile ülke kalkınmasında kendisini kanıtlamış bir zihniyetin partisi ha biz anlamıyoz o başka.
devamını gör...
hazreti ibrahim ateşe atıldığında ateşe su taşıyan karıncanın , safını belli edenlerin partisidir, her zaman güçlü olanın yanında olanların değil hakk ın yolunda olanların partisidir.bölmekle suçlanan, halbuki suçlayanların zamanında bölüp gittiği babaocağıdır
devamını gör...
türkiye'nin muhtemelen en önemli fikir platformu ve düşünsel merkezidir.
akp, pragmatik siyaset alanında çok yaratıcıdır, ama fikirsel zemin olarak saadet son derece sağlam bir zemin üzerinde oturmaktadır.
tayyip erdoğan atatürk gibi bir pragmatik siyasetçidir. muhafazakar hareketin atatürk'ü gibidir.
saadet partisiyse, muhafazakar hareketin düşünsel temelidir, bir nevi ittihat ve terakki cemiyetidir.
devamını gör...
bir sabah uyandığımızda akp yerine saadet partisi'nin geçmesini, insanların hiç birşey olmamış gibi davranmalarını istediğim aydınlık türkiye'nin partisidir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar