sabaha bırak

yeni yazılımın yeni özelliklerinden. sabah saatlerindeki sözlük durgunluğu sorununa karşı geceden sabaha bırakılan entryler çözüm olabilir, bu da bi güzellik katabilir. derviş modların başına bir iş daha açmış olabilir yani. heheheh hadi kolay gelsin.*
devamını gör...
saat belirtiyorsa, en kalabalık zamanda tanımı pat diye patlatıyor demekki, şimdi sözlük ıssız, bu tanımı yaparsam eriyip gider.

gündüz vakti verdim mi yayına, patlar bu tanım gündem olur, haftalarca düşmez zirvelerden. yazarı için hazırlanmış olduğunu düşünüyorum.

rıza abi bu tanım da tutmadı...
devamını gör...
beni inanılmaz derecede rahatsız eden, akıl sıra komiklikli şakalı bulunmuş isim. bilen bilir gönderme yapılan tabiri. bilmeyenler için burada dile getiremeyeceğim maalesef.
yav efendiler; siz küfürsüz sözlük diye övünüp duruyorsunuz sonra yakaladığınız ilk fırsatta muzurluk peşinde yazarlara küçük sürprizler yapıyorsunuz. bu ne perhiz bu ne lahana turşusu. amaç komik olmaksa bel altı olmadan da komiklik oluyordu hani. bu islami kesimin cinsellikle imtihanı ne olacak arkadaş vay anasını.
bence bu sözlüğe yakışmamış. acilen değiştirilmeli.
devamını gör...
nasıl uygulandığını merak ettiğim entry opsiyonudur.

iş bu entry gece saatlerinde girilmiş olup, ne zaman yayınlanacağı merak edilerek yazılmıştır.
devamını gör...
temkinli olmayı seçenlerin butonu. atarlı mısın? acılı mısın? bi itiraf mı edeceksin en hakikisinden.. sabaha bırak deyince sabaha karşı yayınlanıyormuş.
devamını gör...
gün içersinde ya da gece yazdığınız tanımları, sabah beş sularında gün aydınlanmadan yayınlamanızı sağlaması gereken buton. tanımları yayınlamış. ama tanımlar olması gereken başlıklarda çıkmamış.
devamını gör...
hiç kullanmadığım bir özellik ama hep de merak ediyorum ne zaman yayınlar, nasıl olur, bu işi becerebilecek mi? şu an bu tanımı sabaha bıraktım hep birlikte görelim bakalım netcek.

tanım: sözlük içi tanım yazmada bir alternatif.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar