sabri sarıoğlu

kendisini bir an evvel bu koca kulüpten gönderecek bir babayiğit teknik adam çıkmadıkça onu oynatan her hocayı teknik adamdan saymayacağım futbolcumsu. fatih serkan kurtuluş kendisinden çok daha iyi durumda olup forma bulamıyorsa hakikaten bu işin içinde başka bir şey var.
devamını gör...
galatasarayın sağŸ beki.izleyenlere unutulmaz dakikalar yaşŸatır.fiziğŸi tekniğŸi gücüyle sağŸ kanadın vazgeçilmezidir.umarım uzun yıllar galatasarayda oynar.onun yerini kimse dolduramaz.kalbimizdesin küçük aslan.

(bkz: ironi)
devamını gör...
uğur uçar' ı daha bir özlem ile anmamıza sebep olan galatasaraylı fakat yeteneksiz futbolcu.

uğur uçar, sakatlandığı maça kadar ki sezonun ortalarında olmuştur bu üzücü sakatlık başlarında değil, neredeyse bütün maçlarda ilk onbir başlamış ve sağdan bindirmeleri sonucunda yaptığı ayağa pasları, isabetli ortaları ile birçok golün hazırlayıcı olmuştur.
devamını gör...
penaltı vuruşunu taca attığı rivayet edilen, bu mucizeyi dünyada gerçekleştiren tek kişi olduğu için futbol okullarında temel ders olarak okutulan futbol profösörüdür.
devamını gör...
türkiye, hatta dünya liglerinden ilelebed silinmesini dilediğim, çirkef, kavgacı, küfürbaz, çamur, sırf tipini görünce bile dövesim gelen bir futbolcu(!). futbol konusundaki tekniği ve kabiliyeti ilk cümlede sıraladığım negatif özellikleri yüzünden gölgede kalmaktadır bence.
devamını gör...
taraftarlara çektirdiği acılardan sonra şimdi de gene aynı taraftara şov yapmaya çalışıp kendini tekrar sevdirmeye çalışan, şovmen futbolcumsu. ya bir insan yani aklı başında futbolcu olan insan, kaleye bir şut çeker, iki şut çeker, üç şut çeker, baktı olmuyo, yapamıyo gider pas verir asist yapar gol attırır kendını sevdirir. ulan sen gel bilmem kaç tane şut çek çektiğin bütün şutlar karşı tribünde ki taraftarlara paket gibi hediye olsun aradan bi tanesi gol olsun sonra da gel taraftara şov yap baktın gene sıçıp batırıyosun artist artist dolaş. o ne öyle? kardeşim bak her insan andaval olabilir ama senin ki andavarlık.. dikkat et daval değil.. davar..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar