sabri ugan

muhteşem spor spikerleri bülent karpat, ümit aktan ve olaf marshall ve gol diye bağıran kanal 7 spikeri mustafa ekşi ile birlikte insanı futboldan soğutan maç anlatıcıları
devamını gör...
star tv'nin spor spikeri. aptal aptal, tribünleri dahi aşŸan şŸutlara ''mükemmel bir şŸut'' demesiyle meşŸhurdur. en azından benim neznimde öyledir.
devamını gör...
star tv'nin uefa şampiyonlar ligi spikeri. galatasaray'ın bütün önemli avrupa maçlarını sunmak bu abimize kısmet olmuştu. en büyük zaafı geride olduğumuz maçların son on dakikasını gözümüze soka soka saymasıydı.
devamını gör...
yılların şampiyonlar ligi spikeri. en son tv em'de serbest vuruş programı'nda adnan aybaba'nın saçmalıklarına moderatörlük yapıyordu.

"cordoba.. uzun bir top attı.. sergen koşuyor! seker mi? sekti!"
devamını gör...
galatasaray'ın şampiyonlar ligi maçlarında "haaaaaaagiiiiii" repliğiyle kulağımızda pelesenk olmuş bir aile dostumuz. vakti zamanında sakarya gazetesinde babamın müdürüydü. babamın 35 yıllık gazetecilik hayatının adeta mimarı. oradan da star'a geçti. şampiyonlar ligi'nin evimizde onunla hayat bulduğu zamanlardır 90'ların sonları ve 2000'lerin başları...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar