saç dökülmesi

vitamin eksikliğŸi, kullanılan ilaçlar, mevsim değŸişŸikliğŸi, sinir stres vs. sebebiyle olan, insanın psikolojisini bozan vücut problemi.
devamını gör...
saç toniği kullanarak azaltmayı başardığım hastalık..bu hastalık öyle bişeydir ki ilk başlarda farkettirmez inatla günde 100 tel saç dökülmesi normaldir sözündeki her dökülen saç telini o 100 ün içine sokmaya çalışırsınız.. bir zaman sonra kuvvetsizleşen saçlar tamamen dökülse de böyle cansız gözükmese dedirtir..can sıkar bunaltır..uyku kaçırır..rüyalara girer..mahfeder.
devamını gör...
genelde sebebi genetiktir. baban, amcan, dayın vs kel ise sen de kel olursun büyük ihtimal. olmayanlarda vardır. ancak saçı veren Allah verdiklerini geri alıyorsa elbet bir bildiği var deyip olaya olumlu yaklaşılmalıdır. * *
devamını gör...
erkeklere oranla kadınları daha çok korkutan problem.

saçını kazıtan erkekleri karizmatik bulan kadınlar mevcut ama ya saçını dökülen kadınlar ne yapacak. * * *
devamını gör...
erkeklerde daha sıkça görülür.kalıtımsal olabileceği gibi,genel anlamda kadınlara oranla daha fazla bölgede kıla sahip olmalarından dolayı saç kökleri güçsüzdür.
devamını gör...
yamulmuyorsam erkeklerde daha çok (ne çoğu ya! saçı erkeklerinki gibi dökülen kadın nadirattandır. kadınlarda dökülenin yerini yenisi alır. ) görülmesinin sebebi erkeklik hormonu olan acı verici durum. saçlarımızın katili bizzat bu hormonmuş.
devamını gör...
erkeklik hormonu ilgili olsada olayın erkeklikle alakası yoktur sadece hormonun ismi budur. çok takanlar için sadece şunu söyleyelim merak etmeyin sizin kendinizi kötü gördüğünüz kadar dışarıdan kötü görünmüyorsunuz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar