sahibinden.com

ne zaman kira ilanı versek emlakçıların aramasına sebep gerzek site. olm emlakçılar arayacaksa ne anlamı kaldı bu işin ama tabii site de ne yapabilir ki sonuçta.
devamını gör...
arada belki kelepir bir şey bulurum, belki adam çok sıkışıktır diye yüzlerce kişiye satmaya çalıştığı malının neredeyse yarı fiyatını önerdiğim site.

çoğunluğu küfür ederek dönüş yapıyor, çok çok az bir kısım da yine pazarlık yapıyor yada kabul ediyor. bunların da alay edip etmediklerinden emin olamıyorum. ciddi olduklarını anladıklarımda da nedecem ben bilmem nerdeki arsayı falan diye düşünüp vazgeçtim diyorum. yine küfrediyorlar. haklılar kısmen.
devamını gör...
galeri sahiplerinin müşteri çekmek için abartılı ilanlar verdiği site. "çok temiz arabada hiç boya yok" diye ilan vermişler. gittik galeriye arabaya baktık fotoğrafta olmayan yüzeyi boydan boya çiziklerle dolu. adamın savunması "tamam işte hiç boya yok. orjinal yani yalan söylemedik. ha biraz boyanması gerekiyor o ayrı" oldu. e arkadaşım arabanın yarısını boyatacaksam boya olmamasının ne anlamı var.
devamını gör...
antika bölümünde, artık gına getirmiş soğuk ve kalitesiz modüler mobilyalara alternatif olarak değerli ve zarif antika mobilyalar bulabilirsiniz. üstelik çok da fiyat farkı olmadan. hatta bazen daha uyguna. ayrıca ikinci el eşyaya sempatiyle yaklaşıyorsanız ev ihtiyacı giderirken muhakkak bir bakının. daha el değmemiş, yepyeni mobilyaları çeşitli sebeplerden aldığının yarısı fiyata satanlar olabiliyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar