sahilde çırılçıplak dolaşan suriyeli

bu adamı geçen gün de elbise giydiği için linç etmişlerdi. yok o belki başka suriyelidir. amaaaan nasıl olsa suriyeli olması yeterli.

edit: olay eleştirilebilir. lakin yetersiz bir bilgiyle linç etmeyi doğru bulmuyorum. adamın psikolojik bir sorunu mu var? birileri adamı anadan üryan soyup sonra mı dövdü? suriyeli yazmış bu doğru mu? "suriyeliyi dövdüler" haberini her gün okuyorum. biz hakikaten vicdansız bir millet haline geldiysek vay halimize. her gün suriyeli dövüyor millet. biz memleket olarak her sorunumuzu döverek halledeceksek o zaman gidelim sarı kafa trump'ı dövelim esat haysiyetsizini dövelim de kimse bir daha memleketinden ayrılmak zorunda kalmasın.

kısaca söylemek gerekirse her gün suriyeli dövülmesi mesele değil her gün bir türk te dövülüyordur muhtemelen. lakin döven hep biziz. dışarıda basında yunan mültecilerin botlarını batırınca bir sürü bebek kadın ve çocuk öldüğünde vicdanı sızlamayan var mı aramızda. aynısını yapmıyor muyuz şimdi?
devamını gör...
fethiye'de, antalya'da, bodrum'da veya datça'da... alman, ingiliz ve rus bayanlar üstsüz güneşlenince modern(!) bir millet olarak sineye çekiyoruz ancak benzeri bir hareketi bir suriyeli yapınca akıl baliğ olup olmadığını bile sorgulamadan tekme tokat dövüyor, adına da "etkisiz hale getirmek" diyoruz öyle mi?

aynı görüntülerde mahrem yerleri meydanda bir sürü kadın var. bunlar neden tepki görmüyor? o da haram bu da haram. o da ahlaksızca bu da ahlaksızca. o da rezillik bu da!

çok değil, tahminim asrın sonunda bu meczup gibi sahilde dolaşanları da kabul edeceksiniz. genişsiniz, genişlemeye devam edeceksiniz. midesiz korkaklar.
devamını gör...
başlıkta sinan oğan`ı görünce kaynağını sorguladığım haber. olay kıbrıs'ta geçmiş. buradan. sinan oğan şu sıralar suriye düşmanlığı üzerinden prim yapmakla meşgul.

gelgelelim olaya; dövülmesi müstehaktır. kafasını denize sokup sokup çıkarmak gerek beynine kan gitsin diye. ama aynısını bu haberi suriyelilere mal edenler için de yapmak gerek. sonuçta beyin iki tarafa da lazım.
devamını gör...
arapperestlerin aşkından geberdiği hadsiz.

ülkenin vatandaşına,ülkeye döviz getiren turiste laf söyleyecekmişiz.kendi ülkesinde harp olurken burada sahilde yığılıp beş kuruş faydası olmadan kanımızı emen bu su mandasına değilmiş.

"ingiliz,alman,türk" vakti zamanında ülkelerinde harp olurken bedelini ödedikleri sefayı sürüyorlar.paralarını kazanıp gelip buralarda ekonominin çarklarını döndürüyorlar.kimsenin sırtına yük değiller

"sahilde onlara tepki gösterip çıplak gezen türkler" bu hayvan türünün de dahil olduğu bir grupla boğaz boğaza harp edip kazandıkları,vergileri ile ayakta tuttukları bir devlete sahip olmak gibi ufak bir farka sahipler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar