eşi olanlar için ''ulan bu senede pahalı hediye ister'' telaşı. olmayanlar için ''ya iki ay kaldı elimi çabuk tutmalıyım'' endişesi gösterir.

edit: işte bunlar hep kapitalizm.
devamını gör...
parası olmayanlar ayrılsın. şahsen ben lisede hediye almamak için ocak gibi ayrılırdım. sorunlarım var filan derdim. hikaye. böyle böyle bulduk parayı biz.
devamını gör...
hediye mediye hadi alınır geçilirde, karşılıklı olmasından sebep içten içe bir kıyas başlıcak hemen. sen almışsın tissot, o almış nacar hiç olucak iş mi? kafa da deli sorular; "beni mi önemsemiyor, ben mi aşırıya kaçtım da onu ezikledim. yok yok aslında sevdiceğim sonuçda helal olsun ama onunda az düşünmesi gerekirdi bu ne ya nacar........" falan gibi uzayıp giden bir döngüye girilebilir. bu sebepdendir ki 14 şubat sonrası ayrılıklar bir hayli fazladır.
devamını gör...
doğrudur. ocak ayının ortasına geldik iki haftaya kalmaz her yerde sevgililer günü şeyleri görmeye başlarız. çok gereksiz günlerden biri. ama sevgiliniz bu zamanlar hediye falan istiyorsa ayvayı yediniz. en güzeli baştan anlaşın doğum günleri dışında böyle günlerde hediye falan olmasın diye sonra bir yılda hediyeye vereceğin parayı geçtim sürekli ne alacağım düşüncesi vs zor bunlar. neyse ki saplar yine şanslı. *
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar