sözlüğün oy verme konusunda ne derece duyarsız olduğunu yüze vuran bir gerçek. her ne kadar artıyı veren görünmüyor olsa da tahmin etmek hiç de güç değil. çok uç bir durum olmadıkça en az 20-25 artı alması gereken tanımlar 3-4 artıda kalıyor. muhtemelen o artılardan çoğu da moderatörlere ait.

gençler daha fazla artı verin. elleri korkak alıştırmayın.

öz eleştiri: ben çok mu artı oy veriyorum? cevabı hayır. benim de elimi artıya alıştırmam lazım.
devamını gör...
başlıktaki ilk tanımda artık kendini aleni göstermeyen durum.

maalesef ki bu hususta yazarlar olarak elimizden geleni yapmıyoruz. yazma oranının okunma oranı ile doğru orantılı olduğunu varsayarsak oylamamak bir noktada yazarı yazmaktan soğutmakta, çeşitlilik farklılık azalmakta bu da genele yansımakta. kısacası kendi topuklarımıza sıkmaktayız.

edit: ilk tanımın artıya boğulması.
devamını gör...
kesinlikle sacma iddia, önerme. zira ben kimin arti kimin eksi verdiğini görüyorum. yazilimci arkadaşımdan küçük bir jest iste naparsın. eksi verenleri ise daha bakmadan bildigim icin rica bile etmedim. cipiu ya bakın verdiği oy benim çeyreğim kadar! bu mu arti oy veren? lütfen moderasyon güzellemesi yaparak moderasyona girme sansi deneyen arkadaşlara itibar etmeyelim. asılsız iddiadır.
devamını gör...
eğer bu doğruysa, artı oy veriyorum öyleyse ben bir moderatörüm. niye söylemiyorsunuz. bana da haber verseydiniz ya. ama mod olmuşun susam hayırlı olsun tanımlarını falan göremedim. valla darılıyorum. gizli mod falan mıyım? hedef ben miyim tayfuuun?
devamını gör...
şener şen'in züğürt ağa'da bir repliği vardır. köyde oy sayımı yapılır, ağaya sadece bir oy çıkar. ağanın 2 yalakası da "ağam size çıkan o oy benim oyumdur" diye tartışırlar. şener şen de "lan o sizin oyunuzsa benim verdiğim oy nerde?" der. ben de şimdi aynı şeyi söylemek istiyorum, "o artıları sadece moderatörler veriyorsa benimkiler nereye gidiyo?"
devamını gör...
moderatörlerin oylamaya duyarlı olduğu bir gerçektir.
ama sadece moderatörlerin artı oy verdiğini iddia etmek ispat gerektirir.
oylamaya duyarlı olmayan bazı yazarlar olduğu gerçektir ama diğer taraftan oy veren bir çok yazar da mevcuttur.
ben bi şey biliyom da söylüyom oğlum.
devamını gör...
görevlerinin gereği benim girdiğim vıcıklık dolu kokuşmuş tanımı da, senin açtığın tülay geri dön temalı sidikli başlığı da, ötekinin ise nefes alabilen herhangi bir dişi arayışında olduğunu her fırsatta gözümüze gözümüze soktuğu beyanatı da mecbur okuyup, bir nevi onaylamak zorunda olmalarından kaynaklanmaktadır.
ki üstüne bir de + oy veriyor, yazmaya devam et hesabı teşvik ediyor bu garibanlar. yazık.
keza ben olsam 2 güne devreleri yaktığım gibi, sözlüğü de heçkırlar giderim.

akabinde helal karşim. hak ettin bu gif'i.

https://media.giphy.com/med...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar