sakallı kız

dalga geçiyorsunuz ama cidden var bu tip kızlar. suratlarını sir ağda dediğimiz ağda ile düzenli olarak aldırmak zorunda kalan, favorilerine kadar. bak favori diyorum artık sen düşün.

hormonol bozukluklar değil sadece, genetik yapıylada alakalıdır kızlarda sakal çıkma durumu. o yüzden Allah kimseye vermesin diyemiyorum çünkü 3 kadından 2si böyle.
devamını gör...
acilen lazer epilasyona başlaması gereken kızdır. bir arkadaşımda aynı problem var ve garibim 2 haftada bir kuaförün kapısını aşındırıyor. gittiğim bir yeri önerdim kadınla papaz oldu ve lazer salonlarına da küstü.
devamını gör...
doğum gününde badem yağı, argan yağı, kokonat yağı gibi besleyici ve toparlayıcı takviyelerin hediye edilmesi gereken kızdır. böyle bir hediyeyi görünce inanın ağlayacaktır, tabii canım sevinçten tabii ki.
devamını gör...
sayısı sanıldığı kadar az olmayan kızdır. maalesef birçok kadın bu durumdan muzdarip. yedigimiz hurmalar böyle hormon bozukluğu olarak geri donmekte. oyle gittim lazere bitti de olmuyor tekrar etme ya da daha artma gibi vakalar oluyor.

goygoyu yapilacak bir durum değildir aynı sofradan yenildiğinde gore o hormon bozuculardan erkekler de nasipleniyor onlarda nasıl zuhur eder bilemiyoruz tabi.
devamını gör...
hakkında yedi tane tanım girilince meraklanıp girdiğim başlık.
çoğu da bayram havasıyla yazmış, komiklikler devşirilmiş falan..
sizi temin ederim ; çocuk sahibi olamayan çiftler, erkeklere benzeyen kadınlar, kadınlara benzeyen erkeklerden ziyade bu dört başı mamur kibir sahibi insanların tedavisi elzemdir. bu hususta , aşağılama psikolojisi ve benlik saygısı arasındaki negatif korelasyon kulağınıza kar suyu niyetine akıtılabilir lakin konumuz bu değil.

hormonal mevzularda kan insülin düzeyi kilit rol oynamaktadır. çünkü insülin kadınlık hormonunu erkeklik hormonuna çeviren bir enzimin kandaki seviyesini kontrol ediyor.bununla beraber sex hormonu byling globulin maddesinin seviyesini de kontrol ediyor. bu madde hormonları bağlayan bir madde. eğer bu byling globulin maddesi sürekli tahriklerle kötü şekilde kontrol edilirse kanda fazladan dolaşan testosterona sebebiyet verilir. bu da kadının erkekleşmesi demektir. yani insülin önemli. kan insülini kontrol eden şey de beslenmedir.
beslenme hormon bozukluğunun sonuçlarını hafifletir ancak bozulan durumu onarmaya da ihtiyaç var.
malesef modern lazer yöntemleri çözüm değil. çözüm iğne tekniği.
doğuştan şanslı bir insan olarak 15 yıldır iğne tekniği uygulayan akrabalarımın güzellik salonuna gelen insanlardan biliyorum.

bu dertten muzdarip bir kardeşim varsa buralarda çekinmeden bana yazabilir.yardımcı oluruz.
devamını gör...
üniversitede vardı böyle bir arkadaşımız, biz yeşil parkalarla,botlarla, kantin kantin solcu devriyesi atarken,buda bizimle takılırdı.kızım şunlarla baş edemiyorsan bari top sakal şeklinde keste namın yürüsün demiştim. kötüydü...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar