sakalsız erkek

öncelikle erkeklerin suratlarını kazıması çağdaş insanın bir uygulaması değil, ta eski çağlarda bile varmış. bir rivayete göre bir kavmin * erkekleri suratlarında sakal çıkmasın diye suratlarını dağlarlarmış. traş= medeniyet değil.
son seneler sakal olayı popüler hale geldi. moda açısından tabi. modaya uygun (kirli sakal vs.) oldu mu millet bayılıyor.
kökten kazımaya karşıyım. aşırı uzatmanın da gereği yok. isteyen uzatsın tabi. yakışıyorsa sal gitsin.

sakalsız erkek esir erkektir. özgür değildir. * sakal bir yerde özgürlüğün temsilidir.
devamını gör...
sakalı kendime ciddi yakıştırıyorum. sarı olmaa hasebiyle güzel bir saç trasıyla direk böyle bir viking havası oluyor ki viking tarzını ciddi severim. ancak o sakal kesildiğ zaman tün hava yerle bir. en azından bana öyle geliyor.çünkü sakalin yakıştığına genel olarak sakalsızlik yakışmıyor.sakalsızlığ

yakıştığnada sakal gitmiyor.
devamını gör...
yaklaşık 5 senedir, düzeltmeler haricinde hiç kesmedim. ve hiç kazımadım hep bir rutinde sakalım oldu. sakalsızlık çok saçma bir durum. sakalı olan bıraksın, olmayan sarımsak filan sürüp çıkarsın.

t: sakalı olmayan erkek.
devamını gör...
lise bitti sakal bıraktım direk salmadım tabi topladım şekillendirdim sakalsız kendimi bişeye benzetemezdim yıllar geçti bir gün gözümü karartıp sakallarımı kestiğimde anladım ki bazen sakalsız olmak insana daha çok yakışıyormuş toplum, instagram vs gibi şeylerin baskısı farkında olmadan içimize işliyormuş.

şaşkınlık: kendimi sakalsız daha iyi hissettim diye adam eksilemiş beni!
devamını gör...
yüz şekli güzel değilse hızla uzaklaşılması gereken erkektir. zira sakal erkeğin bir anlamda makyajı gibi. uzun süre sakallı duran pek çok erkek sinekkaydı traş olduğunda, kadınların makyaj videolarındaki "before-after" durumundan farkı olmuyor. erkeğin yüzündeki tüm defolar sakalla kamufle edilebiliyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar