salda gölü

türkiye'nin en derin en tehlikeli bir o kadar da temiz gölü. her yaz türlü piknik,barkekü,bronzlaşŸma aktiviteleri yaptığŸım ve göbek kaşŸıma faaliyetlerine katıldığŸım enfes cennet.
devamını gör...
burdur'un yeşilova ilçesinde, ilçe merkezine 4 km. uzaklıkta, ormanla kaplı tepeler, kayalık araziler ve küçük alüvyal ovalarla çevrili hafif tuzlu tektonik bir göl.
devamını gör...
suyu çok berrak ve sodalıydı hatırladığım kadarıyla, çıktığınızda tebeşir sürülmüş gibi oluyordu vücudunuz. ha bir de! dibi hamur gibi batıyorsunuz durduğunuz yerde...
devamını gör...
burdur'da olması beklenmeyen güzellikte bir göl. görülmesi gereken yerler listesinde üst sıraları hak eder. oralara kadar gitmişken ısparta'daki lavanta bahçelerini de es geçmemek gerekir.
devamını gör...
müdavimi yaz mevsimlerinde bile az, suyu 6 ay ılık, doğası mükemmel, kamp için biçilmiş kaftan olan göldür. burdur'un yeşilova ilçesinde bulunur. tefenni'de çalıştığım zamanlarda gidebildiğim tek yerdi.
devamını gör...
burdur'un en güzel yerlerinden bir tanesi. gölün rengi maldivleri andırıyor bazen. turkuaz rengi çok güzel oluyor. bir gece kamp yapmıştım orada. bayağı soğuktu ateş yakmak zorunda kalmıştık. zaten milli park alanı içerisinde bir yerlerde. kamp yapılmasına izin verilmeyen yerler de mevcuttu.

memleketin her tarafı güzel. salda da o güzelliklerden bir tanesi.
devamını gör...
bizim köye yakınlığından dolayı sürekli gittiğim yer. çok güzel bir yer her taraf yeşil. biraz tehlikeli yalnız bunu unutmamak lazım. suya girerken dikkat edilmeli.
devamını gör...
türkiyenin maldivleridir, kumu harikadır, gün doğumu ve batımında harika görsel şölen sunar. kampseverlerin yeni gözde yerlerinden.
2018 haziranı için büyük bir kamp ve konser organizasyonu düşünülüyor.

kamp atarsanız belediye kısmen elektrik ve wifi hizmeti veriyor ayrıca.

(link: ::)
devamını gör...
türkiye'nin maldivleri olarak bilinir. düğün sezonunun açılması ile her tarafı düğün fotoğrafı çektiren çiftler ile doluyor. tabi buldular güzel yeri kaçırırlar mı?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar