salı sendromu

#1304200 saat 10 olmuş hala "işe gidesim gelmiyor" diyerek işe gitmeyi geciktirmeye sebep olan sendrom. aynı zamanda imrenmeye de sebep olmuştur,biz o sayıklama halini saat yediden sonra kullanamıyoruz. nasıl bir işte çalışıyorsun arkadaşım.* *
devamını gör...
işe pazartesi değil de salı günü başlayanların yaşadığı sendromdur. pazartesiden daha beterdir. şimdi düşünün ey pazartesi yani bugün çalışmış olanlar. öyle böyle pazartesiyi atlattınız, pazar günü yıkandınız zaten, ütüsü olan ütüsünü yaptı, pazartesi giydiğiniz şeyi yarın da giyeceğinizden yarın ne giyicem derdiniz de yok. ama biz salı sendromlular bunu sizden ayrı kollektif değil münferit olarak yaşıyoruz. acılar paylaştıkça azalır bizimki daha da büyüyor bu yüzden.
devamını gör...
6 saat arka arkaya ders göreceğim için her hafta yaşadığım sendromun adıdır. insanların yüzlerinde oluşan, pazartesiyi atlatmaktan mütevellit bir rahatlama hissi vardır ancak siz normalden daha düşünceli görünürsünüz.
devamını gör...
ne hikmetse çalıştığım yerin en yoğun günüdür salı ve akşam nöbetçi kalacak kişi de benim. geldim şimdi, telefonun çalmasını bekliyorum çağırılmak için. umarım bugün biraz daha az yoğundur, zira vücudum artık baya bir tepki vermeye başladı iş temposuna. şikayetçi miyim, hayır aslında boş boş oturunca da inanılmaz sıkılıyor canım. galiba biraz dengesizim. ne istediğimi ben de bilmiyorum.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar