bu zekice (futbol ortamı standartlarında) isyana kırmızı kart verdi hakem o an çok bozulmuştur falan filan. çünkü kontrolü tamamen yitirmişti. neyse Allah aşkına mhk bu harekete 1 ya da 2 den fazla maç ceza vermesin. hakem sportmenliğe aykırı filan yazıcak rapora ama bi hal çare bulunsun bu işe. küfür etmemiş, fiziksel şiddet yok. bu kadarcık eleştiri hakkı olsun oyuncunun. unutmayın hakemin boğazına sarılan futbolcular da gördük bu ligde. o zaman 12 maç nasıl doğruysa şimdi de kısacık tutmak doğru olan.
devamını gör...
zıvanadan çıkmış, bir adet manyağın yönettiği maçta efsane bir hareket. türkiye ligi'nde profesyonellik beklemek saçma. hele ki orda londra görmüş bosingwa bile maçtan ve oynayan "oyundan" bezip topu rakibe veriyorsa... o sahada trabzonspor formasıyla kim olsa çileden çıkardı. ben diğerlerine şaşıyorum, onur, erkan falan. en son yusuf tekme sallamaya çıkmıştı, sayıyı 6'ya düşürmek için de onu da çektiler.

stadda art niyetli, beyinsiz bir hakem, hırsız umut ve -bazı- kışkırtıcı, yüzsüz gassaray taraftarına en güzel cevaptı. 3. gol için tezahürat yapan taraftarı kırmayıp kendi kalemize de yuvarlayabilirdik.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar