şalvar pantolon

her sakallıyı hoca her şalvarlıyı sofi sanmamalı diyerek tanıma geçiyorum ; bir kısım erkekler tarafından sadece dindar kızların gözünü boyamak ve takke ile fotoğraf çekilerek dindar pozu vermek için kullanılan pantolon. instagramda çok var. bir de sayfalarında ; babasının oqlu, medreseliq falan yazabilir. çok inanmayın derim.
devamını gör...
geçenlerde bir dükkânda rast geldim. bel kısmı lastikli olan kumaş bir pantolondu ve baldır tarafı normal takım kumaşları dan biraz daha boldu. görüntü oldukça güzel. anlayacağınız pile yoksa, çok da şalvar gibi durmuyor. yaz aylarında oldukça tercih edilebilir bir elbise ama ne yazık ki giydiğiniz anda fişleniyorsunuz. halbuki ben o pantolonu giydiğim bir gün yolda rastgeldiğim bir şopar; -"ooo selamun aleyküm sofita nereden böyle" diyerek kulağımdan kulaklığı aldığında mein herz brennt gibi bir müzikle irkilmişti. sofita kelimesi de kulaklarımda uzun süre yankılanmadı değil.

vel hasıl insanları tipine göre kalıplara koymayın hacı abi. sizin yüzünüzden insan sevdiği elbiseyi giyemiyor vallahi.

sofita ne ulan ?
devamını gör...
deri mest ve takke ile birlikte kombinleyince sofi, uzun saç ve sıfır kollu ile birlikte kombinlediğinizde ise halil sezai olduğunuz pantolon türü.

tercihimiz sofi olanı tabiğ ki dünya sözlükteyiz manyak mısın.
devamını gör...
pantolonunu geç şalvarın bizzat kendisini bile giyerim toplum yadırgamasa. kadınlara hayret ediyorum nasıl pantolon giyiyorlar. ulan oğlum etek gibi muazzam bir nimet var püfür püfür.

velhasıl geniş pantolon da iyidir. güzel görünüş sağlıktan daha önemli değildir. başaklarınıza yazık.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar