ey cemaatin bazı namussuz mensupları!
siz alçak değilseniz ben alçağın tekiyim..
siz adi değilseniz ben adi , siz kansız değilseniz ben kansızım..
siz insansanız isen ben insan değilim,
siz müslüman iseniz ben ''müslüman değilim''
siz israil'in uşağı amerika'nın köpeği değilseniz, ben ''it''iyim..

ey cemaatin namussuz fertleri! lekum dinikum veliye din.. vallahi lekum dinikum veliye din..

http://www.ensonhaber.com/s...

--- alıntı ---

cemaat medyası daha önce beyrut kasabı ariel şaron'un ölümünü 'vefat etti' diye verip şaron için 'çığır açan' yakıştırması yapmıştı. bu kez israil'in filistin'e yönelik hava saldırılarının "terör örgütlerine" yönelik olduğunu vurguladılar.

“gazze’deki terör hedefleri vuruldu”

samanyolu haber, israil’in gazze’ye yönelik düzenlediği hava saldırılarını "israil güvenlik güçleri gazze'de terör örgütlerine yönelik hedefleri vurdu" sözleriyle verdi.

--- alıntı ---
devamını gör...
hala "cemaat ile israil arasında bağlantı yok" diyen iyi niyetli cemaat mensuplarının izlemesi gereken haber.

sonra "otoriteden izin" meselesini, hakan fidan mit müsteşarı olduğunda ehud barak'ın, "hakan fidan iran yanlısıdır, bundan sonra batılı müttefikler türkiye istihbaratına güvenemez." sözlerini, 7 şubat mit krizini, tır olaylarını üst üste koyup düşünsünler.
devamını gör...
şaşırtmaması gerekir. bunlar küçük hesaplar. içine dalarsanız çıkamaz, fatih tezcan kadar akılla dünyaya bakarsınız.
devamını gör...
israil filistini bombalamış ve sen bu olayı haber bülteninde vereceksin... kaynak olarak ajansların geçtiklerinin içinden israil başbakanlık sözcüsünün açıklamasını seçiyorsun... gerekli düzeltmeleri, cümle çıkarma gibi düzenlemeleri yapıyorsun ama israil terör hedeflerini vurdu cümlesi gözünden kaçıyor... üstelik islami olduğunu iddia eden bir hareketsin ve çalıştırdığın elemanlar da bu duyarlılıkta insanlar... ve filistin sorunu kaç yıllık dava.... öyle olsun bakalım....
devamını gör...
abd ve fransız uydularından dijital uydu yayını yapan herhangi bir kanalın, öz, katıksız ve manipülatif olmayan yayını yapamayacağını bilmeyen, yaptığı takdirde yayının 5 saniye içinde kesileceğinden habersiz insanlar topluluğunun şaşırabildiği haberlerden bir diğeri. bu yazılı medya için de geçerli. bir de islâmi kanallar bol gibi görünür. hepsinin ilk hedefi isa ve mehdi propagandası yapmak ve mal satmak.

her sakallıyı imam, her takiyeciyi velî bilenlerin aslında şaşmaması gerekendir de aslında.

akp kanalı, başörtülü bacımızın sağ omzunun üstüne nal kadar sex yazar, öbürü peygamberi kamyonete bindirir. taraftarları bu tip başlıklara yazmaya nedense utanır. yokmuş gibi yapar.

biri yayın yasağı koyar katliam haberlerine, ama tüm kanallarında kol gezen ahlaksız, pislik yayınlara yasak getirmez.

hocaefendi israil'e sert mesaj gönderir, bir yandan gazze'yi terörist ilan ederler.

neresinden tutarsan elinde kalır. delilik, meçzupluk hâkim olmuş bir kere. Allah ve islâm ile münasebetini para seviyesinde ve mertebe seviyesinde tutanları oynatabilirler ancak. Allahlık insanlar ise, bir meçzuba nasıl acırsa öyle acır ve Allah'tan onlara yardım etmesini diler.
devamını gör...
kanalın daha sonra yaptığı açıklamayı baz alırsak, ki beyan esastır diyebiliriz, sürçi lisandır diyebileceğimiz bir durumdur. lakin, yemezler. sene 1993, cemaate devam eden bir ortaokul talebesiyim, fakat algılarım açık, cemaat dışındada kaynaklara bakıyorum. bir cemaat abisine hamas israile karşı direniyor dediğimde, cemaat abisi ama onlar terör yapıyor demişti. cemaatin 20 sene önceki görüşü buydu, dolayısı ile kanalın açıklamaları felan zevahiri kurtarmaya yöneliktir, arif olan yemez.
devamını gör...
cemaatin düzenlediği (gayri müslimlerinde bulunduğu) bir diyalog yemeğinde okunan ezanda '' eşhedu enne muhammederrasulallah'' demeyip hayya essalah' e geçen şakirtin '' orasını söylemeyi unuttum'' demesi gibi spikerde , ''terörist'' dememeyi unutmuş olabilir !
devamını gör...
savunmalarıyla cem yılmaz'a rakip olmuşlardır.

"israilli bir yetkilinin aa'ya yaptığı açıklamayı kullanmışlar." israil'li yetkili boşa çene yormuş. onlar adına konuşacak kanalları var burda.

kamuoyundan tepki gördükleri her olayda olduğu gibi riyakarlıkları devreye girmiş. ilginç olanı her izahlarında milleti resmen ahmak ilan etmeleri. bizim zekamız harbiden paralel pencereden bu denli yerlerde mi sürünüyor?
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar