samir nasri

transferde manchester city’nin hocası guardiola’nın planlarında yer almayan samir nasri, fenerbahçe’nin radarına girdi. advocaat’ın isteği doğrultusunda fransız oyuncunun transferi konusunda ingiliz ekibiyle görüşmeler başlamış.

beşiktaş'ın da transfer listesinde yer alıyor.
devamını gör...
geldi mi? gelmedi mi? beşiktaşlılar da yazmıyor. çünkü fikret başkanla haftaya netleşir adamları hepsi.

fransız basını samir nasri'nin beşiktaş'ın teklifini manchester city'den aldığı 6,75 milyon euro'luk maaşından indirim yapılmaması kaydıyla kabul ettiğini yazmış diyolla. lan gelirse taraflı tarafsız herkes vay anasını sayın seyirciler diyecektir.

fransız gazetesi l'equipe, iddiasına göre nasri, beşiktaş için "tamamdır" mesajı gönderdi. gazetenin fransız futbolcunun beşiktaş'a tamamdır demesinin altında tek bir sebep var demesi dikkat çekti. gazete o sebebi "city'den ne alıyorsam, aynısını beşiktaş'ta da alırım" olarak açıkladı. gazete fransız futbolcunun isteği doğrusunda hareket edecek olankartal, city ile "maaş" pazarlığına oturdu deniliyor.

city'nin teknik direktörü guardiola'ya gelince zaten nasri'yi kadroda düşünmüyor adam. du bakali neler olcek???
devamını gör...
görüşmelerin olumlu sonuçlanmasını bekliyoruz.
yine her zamanki gibi transfer sezonunun bitmesine saatler kala attırırlar imzayı.
devamını gör...
sorunlu bir futbolcu. her teknik direktörle kavga edebilmeyi başarmıştır. fransa milli takımı nı bile karıştırmıştı zamanında.

şenol güneş en büyük şansı olabilir. çünkü şenol hoca çok sayıda sorunlu futbolcuyu rehabilite etmiştir. nasri yi rehabilite edebilirse, nasri sadece 2 haftada sosa yı unutturur ve ligi sallar. aksi halde hiç fayda sağlamaz.
devamını gör...
marsilya'nın kuzey bölgesindeki varoşlardan zirvelere tırmanan müslüman futbolcu. haliyle çocukluğunu ve gençliğini geçirdiği çevrenin sosyolojik konumu nedeniyle asabiyet durumu açıkçası biraz şüpheli olsa da üç kırmızı bile yese yirmi maç bile oynasa takımı ipten alabilir şapkadan çıkaracağı tavşanlarla ki kadromuz zaten geniş. beşiktaş'tan başka şampiyonlar ligi seviyesinde takım yok onu almaya niyetli olan şimdilik, zaten avrupalı takımlar böyle transfer sezonunun sonuna doğru yapılan transferleri çok mantıklı bulmuyorlar adaptasyon sıkıntısı nedeniyle. hele ki aldığı yıllık ücreti düşünürsek ki fiko başgan bile bunun yarısını verebileceğini söylemiş, geriye nerdeyse hiç kimse kalmaz. eli mahkum, kariyerini yeniden canlandırmak ve kendini pazarlayıp son bir sağlam yükseliş yapmak için beşiktaş'a gelmeli. geçen sezon altı ay sakatlık nedeniyle takımdan ayrı kaldı, bu süreçte kilo aldı ama türkiye'de yürüyerek bile çalım atabilecek seviyede bir dünya yıldızı. bizim takımda göstereceği performansla yeniden fransa milli takımına çağrılır ve kendini en az fransa liginden bir kulübe atar. örnekler ortada; mario gomez ve jose sosa...
devamını gör...
biz demba ba,mario gomez,sosa gibi profesyonel futbolcularla çalışırız. nasri sergen,manuel fernandes ekolünden bi topçu. tam alemci. adamı bi araştırdık böyle cikti.hemen sevillaya kakaladik tabi.besiktasa böyle futbolcular almıyoruz biz.tabiki de biz vazgeçtik. * *
devamını gör...
ne arsenalde ne de city de beğenmezdim kendisini. hadi wenger in kısa boylu amc oyuncu sevdası var bi şekilde arsenale geldi de sonra city ye nasıl gidebildi hiç anlamadım. premier league de oynamayı haketmiyor bence, beşiktaş için iyi olduğunu düşünüyorum. bi tomar para dökecekti önüne.
devamını gör...
fikret orman'ın ev kirasını, elektrik ve su faturasını üstüne yapacağını öğrenince sevilla'yı tercih etmiş afrika'dan akrabam olan futbolcu...

ayrıca ispanya afrika'ya ve dolayısıyla cezayir'e daha yakın olduğu için ve de fransa ile komşu olduğu için sevilla'yı, tercih etmiş.

saygı duyuyorum..

yalnız renklilerin taraftarlarının buna sevinmesi komik...siz gidin lassana diarra ile ilgileninsene yahu..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar