bir samsung kullanıcısı ve destekçisi olarak , söylem olarak çıkan her şey genelde gerçekleşmiyor. ancak samsung'un açıkladığı bazı konular var. örneğin ekranın herhangi bir yerine parmağınızı dokundurarak ekran kilidini açmak. bunun üzerindeki çalışmaları sürüyor diye biliyorum bu çığır açıcı bişi. appel(ıos) sevmesemde rekabetçilik açısından bence önemli bir firma. apple kötü telefonlar çıkarmaya devam ettikçe samsung yeni teknolojilerini saklamaya devam edecek. canımı sıkan tek konu budur.
devamını gör...
4000 mah batarya ömrü...
ve akıllı telefon dünyasında denenmemiş bir standart. ip68 koruma. yani türkçe meali su altında bile kullanabilme.
ve son yenilik, note serisinin alameti farikası olan s pen. bu kez bluetooth bağlantılı olarak uygulama yönetebilme, kumanda edebilme imkanı ile...
devamını gör...
hala şu "s pen" mevzusunda neden diretiyorlar anlamış değilim.kullanan varmı acaba? huwai milliye leica deyip kamera olayında işi bitirmişken nedir bu pen mevzusu dediğim telefon.
devamını gör...
(bkz: rüyalarda buluşuruz)

yıllar var ki biz seninle 
bakışarak konuşuruz 
sevdalanmış kalbimizle 
rüyalarda buluşuruz 
bu şarkıyla kavuşuruz 

aşk gülümüz solsa bile 
gözümüz yaş dolsa bile 
zaman geçmiş olsa bile 
rüyalarda buluşuruz 
bu şarkıyla kavuşuruz. 
devamını gör...
fiyatlarına fenagggg zam yapıldı.

pek çok kullanıcı için almanın “hayale” dönüştüğü cihazın eski fiyatı 128 gb’lık model için 6.500 tl, 512 gb’lık model içinse 7.500 tl idi. yenilenen fiyatlar ise 128 gb ve 512 gb için sırasıyla 7.999 tl ve 9.299 tl oldu. yenilenen fiyatlarla galaxy note 9, iphone x’un fahiş fiyatlarının da üstüne çıkıyor.

ayıfone* alırım daha iyi diyenler haklı iphone x bundan ucuz.
devamını gör...
notlar benim dikkatimi geçer. not severim ben. isterdim bir not 9 um olsun.
höhhh fiyata bak ! olmasa da olsun. kalsın.
devamını gör...
1 sene önce 5000 tl'den satılan 128 gb'lık modeli ki daha aşağı fiyatlarda alan da olmuştur şu an 7000 tl civarı olan.grafik gözükmüyorsa alternatif

2 senelik cihaz olacak bir 6 ay sonra.

normalde yıl geçtikçe fiyatın düşmesi gerekirken dolardaki önceki seneye göre 1 birimde olan 0,40$ lık fark, google servislerinin yeni telefonlarda hizmet vermemesi ve vergilerin artması gibi etkenlerle sabit de kalmıyor artıyor.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar