samsung galaxy s3 mini

düşük bütçeli kullanıcılar için üretilmiş android işletim sistemli ürün. mini denilen bir akıllı telefon için 4" ekran yine de büyük. yani mini olan kendisi değil fiyatı ve bazı teknik özellikleri aslında. 5 mp arka kamera tatmin edicilikten uzak.
ülkemizdeki satış fiyatı 999 tl. bu fiyat da büyüğünün 1400 tl'ye düştüğü ortamda fazla. yani türkiye iç piyasası için gereksiz bir ürün.

en yakın rakibi ise aynı anda duyurulan nokia lumia 620.
devamını gör...
korelilerin tüm dünya piyasasını domine etme çabalarının sonucu ortaya çıkardıkları ürün. bilader zaten s2 var, s3'ün bir numara ufağı olarak. mini nedir? maksat o olmadı bunu verelim...

devamını gör...
1 haftadir beni hayattan sogutan telefon.sarji % 100 doldurup sadece 1saat sonra % 1 e indirebilen batarya ile ugrasip duruyorum.yetkili servis en az 3isgunu telefona el koymasi gerektigini soyluyor.versen bir dert vermesen baska dert.
devamını gör...
her an virüs bulaşma durumu söz konusu olan, çok işlevsel gibi görünüp çok çabuk şarjı tükenen, yine de cabime koyduğumda bir miktarı dışarda kalmadığı için bana mutluluk veren akıllı görünümlü telefondur.
devamını gör...
çıktığı dönemde ülkemizde en çok satılan telefon modeli.
donanımı kısıtlıydı. o yüzden kullananların çok memnun kaldığını söyleyemem.
ben o dönem sony xperia p almıştım. benzer özelliklere sahipti. xperia p bazı yönleriyle daha iyiydi.
samsung almayı hiç düşünmedim açıkçası. sony veya lg almak istiyordum. 774 liraya sony aldım.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar