şanışer

10.
şanışer methüsena asıl adıyla sarp palaur 09.11.1987'de istanbul'da dünyaya geldi.ilk ve orta öğretimini istanbul'da tamamladıktan sonra yaşamına antalya'da devam etti.2005 yılında muğla üniversitesi turizm işletmeciliği seyahat işl. bölümünde okumaya başladı.1999 yılında fuat ergin * serisi ile rap dinlemeye başladı ve 2000 de evinde ilk deneme kayıtlarını aldı.2007 yazına kadar evinde sürekli deneme kayıtları almaya devam eden sarp ekim ayında bela ile yayınladıkları "bullshit mixtape" ile ilk defa internet dinleyicisinin karşısına çıktı.sonrasında yine bela ile kasım ayı sonunda "günlüğüm e.p" yi yayınladı.2008'in şubat ayında ilk solo albümü olan ludovico'yu dinleyicilerin beğenisine sundu.sarp palaur hız kesmeden çalışmalarına devam ediyor.


(bkz: düşünmekten bir hal oldum)
(bkz: her şey aynı)
(bkz: bırak beni kendi halime)
devamını gör...
12.
sancak'la yaptığı düetler defalarca dinlenilesi.

tanım:medyada çok fazla tanınmayan ,rap camiasını takip edenlerin çok iyi bildiği ve beğendiği rapçi.
devamını gör...
dün ya da bugün * trt haberdeki sosyal medya programına konuk olan rapper. sanat camiası standartları üstünde konuşarak ilk kez konunun müzik olduğu bir programı dinlenebilir hale getirmiştir.

devamını gör...
en iyi nakarat yazan rapperlarımızdan birisidir.


aşk yeterince haşmetli mi ?
peki niye hâla yaş mendilim ?
gözümde bişeyler var nem gibi
aşk beni korur mu annem gibi ?
soruyorum sana yar ben kimim ?
görsen yüzümün al rengini
tanıyamazsın şimdi söyle
aşk benim olur mu annem gibi ?
devamını gör...
murat boz a ettigi laflardan dolayi mahkemelik olduktan sonra ozur dilemis rapci. tarzindan ve karakterinden odun veriyorsun dostum. ilk ciktigi zaman tarzini cok sevdigimiz underground rapciydi. simdi kendi tarzi olan flex i birakip boyle melankoli pesimistlik haline burunmus burundukce. acik ve net albumundeki bi iki parcasi fena degil tamam guzel ama genele bakinca bullshit mixtape albumu ve günlüğüm e.p tadi yok mesela.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.