saniyelik salaklıklar

asansöre binip 4'e basacağıma 3'e basmam ve bunun farkında olmamam. katımda indiğimden gayet emin bir şekilde anahtarı deliğe sokmaya çalışmam. lan niye acılmıyor bu kapı diye düşünürken çıkardığım sese ev sahibinin gelip kapıyı açması. bir 10 saniye boş boş bakışmamız. sonra iyi akşamlar deyip merdivenlerden kendi katıma çıkmam. komşumun hala bana bakması. çok uzun bakması.
devamını gör...
geçenlerde kemeraltına inicem. hazırlandım. anahtarımı aldım çıkıcam kapının arkasında anahtar var evde kimse yok. ulan gördün işte anahtarı neden kapıyı çekiyosun? sonra çilingir açtı kapıyı.
devamını gör...
ya hep yaşadığım ve bazen sinir eden durumkardır.
odama gidecekken mutfağa gitmem o da yetmiyormuş gibi bilgisayarı bulaşık makinesinin üstüne kurmam.
Allahtan içine miçine düşmedi kapağı niye hep açıksa?
korkuyorum vallahi annemi birgün elinde sabunlu bezle bilgisayarımı temizlediğini falan hayal edince.
devamını gör...
bir arkadaşla karşılaşıp iki hoşbeşten sonra arkamı dönüp binaya girmek için kapıyı açmaya çalışırken yaptığım saniyelik salaklıktır. 3 kez zorladıktan sonra kafamı kaldırıp bi etrafa baktım, meğer girmem gereken kapı 2 metre ilerideymiş açmaya çalıştığım kapı ise mahkum koğuşunun devasa kilitli kapısı. en kötüsü de bunları izleyen bir seyircinin olması.
devamını gör...
sofra toplarken bardağı, tabağı çöpe atmaya çalışmak.
tam yatıyorum meğer göz bandım çekmecede tee kalkıyorum oradan alıp geliyorum bana öyle bir zulüm geliyor ki.
uzak bir yere yatılı giderken masa da kitapları ayırdım bunları alayım bunları bırakayım dedim sonuç alacaklarımı bırakmışım bırakacaklarımı almışım. ama onlar da iş gördü Allahtan iki kısım da okumadığım kitaplardı.
devamını gör...
okulun kütüphanesinde kapalı olan bilgisayarı açmak için kasadaki açma kapatma düğmesine basmak, fakat kasanın aslında yan taraftaki bilgisayara ait olması. bilgisayar açılmadığı için düğmeye tekrar tekrar basmak ve yan taraftaki bilgisayarın sahibiyle göz göze gelmek.*
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar