sapanca'da dört ayağı birden kesilen köpek

insanı isyan ettiren bir vahşete maruz kalmış köpek. oğlum bu köpek bunu hak edecek ne yaptı? nasıl bir yaratıksınız siz? neyi ispatladınız aşağılık herifler.

buradan
devamını gör...
kısasın gerekliliğini tekrar ettiren hadise. bunu yapanın elini ayağını kökünden keseceksin ortada sürünecek. bak bakayım bir daha kimse yapıyor mu? böyle şeylere verilen cezalar o kadar gülünç ki o yüzden yapıyor yaratıklar.
devamını gör...
sakarya'nin sapanca ilcesinde tum patileri ve kuyrugu kesilerek ormana atilan yavru kopektir. hayvanlara siddet konusunda ciddi hukuki yaptirimlarin olmasi gerekiyor. bu suclari onleyeceginden degil bu psikopatlari caydiracak bir sey olacagini sanmiyorum da bari yaptiklarinin bedelini odesinler bu ne rezillik ya.

https://www.birgun.net/amp/...
devamını gör...
tek kelimeyle vahşettir. hasta ruhlu kişilerin vahşetidir.
devamını gör...
yapan hayvan yakalanıp 4 ayağı kesilmeli.
beşinciden de tavana asılmalı.
devamını gör...
bak bunu yapan yaratık, her an birini de öldürebilir, birine tecavüz edebilir, katliam yapabilir. potansiyel olarak yer yüzündeki bütün iğrençlikleri yapabileceğinin ıspatıdır bu. ömür boyu kafeste tutmak lazım böylelerini, insanlığın ve hayvanların huzuru için.
devamını gör...
malesef kurtarılamamış. vücudu bu kadar ağır operasyonu kaldıramamış.
aziz mübarek gün ne diyeyim?
Allah bildiği gibi yapsın bu canileri
devamını gör...
yahu arkadaş bu nasıl bir vicdansızlık nasıl bir şerefsizliktir, benim elime pkklı bi şerefsiz düşse ben ona bile bu şekilde zarar veremem kaldı ki o hayvanın sana ne zararı var ki böyle kelimelerle bile tarif edilemeyecek derecede bir merhametsizlik yaparsın. yüce Allah’tan tek duam, bunu yapanlar yaptıklarını yaşamadan ölmesin!
devamını gör...
daha bir aylık köpeğe bunu yapan bir insanın normal olması sözkonusu olamaz . bu kişi katil potansiyeli taşıyor ağır ruh hastası olması muhtemel . inşallah yakalanır ve başka masum canlara zarar vermesine mani olunur .
devamını gör...
yavrum ya... sohayko tarafından sahiplenilmişti. bulunduğu günden beri sıklıkla hakkında bilgi veriyor durumunu paylaşıyorlardı, oradan takip ediyordum ben de. ölümü herkesi yasa boğdu. yavru daha. annesinin yanından kaçırıp da kesmişler tüm uzuvlarını. kuyruğu, bacakları... böyle bir acıyı hakedecek ne yaptı o yavrucak ya? diyecek bir şey kaldı mı bilmiyorum. ben insanımızdan umudu kestim. adaletten de bir beklentim yok. zanlısının yakalanacağından emin değilim. yakalansa bile ölen bir hayvan olduğu için iki üç sene ya yatar ya yatmaz para cezası öder hallolur.
devamını gör...
kara gözlerindeki masum korkak bakış insanın içine işliyor . çok üzüldüm keşke görmeseydim bilmeseydim .
devamını gör...
canice ataları kesilmiş hayvan. şimdi twitter’da o bakışlarını gördüm. o acı çeken bakışları içime oturdu resmen. bunu ona yaşatan kimler ise Allah türlü belalarını versin..
devamını gör...
sabahtan akşama kadar küfretsen de doymazsın böyle şerefsizlere. damacanaya yürüyen bir toplumun içinde yaşıyoruz. insanlar bırakın çocuklarını kedisini köpeğini dışarıya bırakamaz oldu. saçma sapan bir hale gelmeye başladık.
devamını gör...
çoktaaaan biten insanlığın, son çırpınışını gösteren bir vahşet. ve bunun cezası kanunlarımız da yok. düşünebiliyor musunuz? böyle bir cani var ve içimizde geziyor. o masum yavrunun gözlerinin içine baka baka o çığlıklarını duymazdan gelebilecek kadar gözü dönmüş bir şerefsiz var. bunu nasıl yapar deme evresini çoktan geçtim. işte böyle adice yapıyorlar. aciz yaratık kendini masum, sessiz ve güçsüz bir canlı üzerinden tatmin ediyor. bu olay yetmeyecek mi artık bilmiyorum! bu duruma devlet be zaman el atacak merak içindeyim. daha neler göreceğiz emin değilim!
devamını gör...
iki gündür bu haberi görmemeye çalışıyorum
ama zırt pırt önüme çıkarıyorsunuz.

yine de hala bakmış değilim.
siz de okumayın arkadaşım böyle şeyleri !!!

insaniyetinizi köreltmekten başka
size ne katıyor???

* * *

bu tür şeyler genelde satanist ayinlerle yapılır.
zira çeşitli büyüer veya bilgiler için şerli cin şeytanları kurban ister.

en iyi kurban bebek öldürmektir.
bunu yapamazlarsa kamyonla kalabalığa dalıp kurban verirler.
o da olmazsa yetişkin öldürürler.
veya bu şekilde hayvanlara işkence ederler.

bunların genel özellikleri gözbebeklerinin simsiyah olmasıdır.
bu durumda anlayın ki vücutlarına cin şeytanları girmiştir.
devamını gör...
gecenin şu saatinde aklıma geldi, uyuyamıyorum. o yavru köpeğe nasıl kıyılır ulan Allahsızlar.
devamını gör...
yaşadığı acı öldürmüş hayvanı. hayvan derken canlılığını kastediyorum. yoksa aklı olmayan ve yabani davranışları olduğunu kastedmiş olsam bunu fazlasıyla bünyesinde barındıran tek farkı, tek becerisi iki ayağı üzerinde duran ona bunu reva gören fazlasıyla hayvandır. bu merhametsizliği yapan biri ile aynı havayı solumak istemem. kim bilir nerelerde nasıl insan taklidi yapıyordur.
devamını gör...
sigmund freud irrasyonel güçleri açığa çıkan insanoğlunun tehlikeli kalabalıklara dönüşeceğini söyler.
bunu yapanın kendisi değil tek suçlu. hepimiz bu potansiyele sahibiz modern dünyada.
çünkü bizi suç işlemekten alıkoyan tek şey kanunların yaptırımlarına karşı olan çekincemiz oranıdır.

üzülmedim bile. nefis terbiyesinden uzak, daima eksik kanunlara göre dizayn edilmiş modernist bir toplumun ilk adımları.

ayrıca ilk değil, sadece gündem
devamını gör...
bak eğer bu ucube insan deli olsa derim ki "delidir" ancak bunların ruhu çürük. ben merak ediyorum gerçekten o esnada ne düşünüyorlar? sen hayatta itilmiş ve sindirilmiş bir karaktersin. toplum içinde acizlik yaşayan ve hayatın boyunca eğlenememiş bir gerizekalısın. o yüzden kendine böyle eğlenceler arıyorsun. bu çürümüş ruh ile normal bir insan gibi hayatını devam ettirebilmen imkansız. dilerim bir an evvel yakalanırsın. yok eğer yakalayamazlarsa vakit kaybetmeden çürümüş ruhunu tedavi etmeye odaklan. senin yolun yol değil. ayrıca lütfen git başka yerde yaşa. bizim oksijenimizi tüketme ulan kımıl zararlısı.
devamını gör...
sorumlu kepçe operatörü mahkemeye çıkarıldıktan sonra tutuklanmış. haberde belirtilen suçlarca hapis cezası alması bekleniyor lakin yargı köpek için ''rızası vardı'' derse şaşmam.

buradan
devamını gör...
bilinçli bir şekilde yapılmamış. yavru köpek kepçenin bıçağına denk gelmiş. kepçeci farketmediğini iddia etmiş. haklı olabilir. vicdanlı hiçkimse böyle bir vahşeti bilerek yapmaz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar