sapık ingiliz mezhepleri

ümmetin içine fitne,ayrılık sokulmak suretiyle köklerinden ve islam inancından ayırmayı hedefleyen sapık inançları temsil ederler. müntesipleri ingiliz uşağıdır. . osmanlı dağıldıktan sonra arapları bin bir parçaya bölmüşler şimdi de ülkemizde bu sapıklar sapkınlıkları ile seslerini çıkarır olmuşlardır.

bunları etraflıca yazmak farz oldu.
devamını gör...
Allah'a yemin ederim ki bu sapık mezheblere sahip olanlar kendisine hanefi deyip ebu hanifenin fetvalarını kabul etmeyenlerdir. sorsan olur mu oyle der fetvayı getirsen yaaa şey oyle dememek lazim der. bu yeni kafirlerin çıkardigi mezhebte tagut, Allah'ın hukmuyle hukmetmeyen gibi kavramlar yoktur. cihad yemek yememektir. tekfir asla yoktur. oy vermek vardır. oy vermek en buyuk cihaddir bu mezhebe göre.

ıngilizler dunyaya nizam verdigimiz o inancimizi müsteşrikler ve ajanlar sayesinde değiştirmistir öyleki cihad tevhid diyen insanlar ingiliz, yahudi ajanı ilan edilir duruma gelmiş.

kendi demokratik sapıklıklarını kapatmak için 4 mezhepten hiçbir imamın fetvasını kabul etmeyip kendisini 4 mezhepten birine ait.gören bu sapık mezhebe bağlı olanlar Allah'a hesap verecekler.
devamını gör...
nakşibendilik...

mezhep mi bilemem, lakin tarih boyunca ingilizlerin en cok destekledigi tarikatlardandir. bu kisiler cihadi kabul etmezler, temsilcileri her donemde cihada karsi olmuslardir...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar