şarkımızı fetö ve hdp yanlıları paylaşmasın

susamam şarkısının rapçilerinden biri olan mirac'ın tepkisiymiş. söylemem gerekir. şarkıda bulunan bir kişi olarak ve tamamen yoksulu, yetimi, mülteciyi, sokağı anlatan biri olarak aşırı uç siyasi kesimlerin, hdp ve fetö bağlantılı kişilerin şarkıyı paylaşmasından ve bundan nemalanmasından aşırı rahatsızlık duyduğumu belirtmeliyim sonra karşı tepki alıp paylaşımını silerek geri adım atmış ve şunu paylaşmış: hdp yerine pkk demek daha doğru olacak sanırım, sonuçta hdp hâlâ aktif siyaset yapan bir parti…
devamını gör...
tweet atmaya korkuyorum kendi polisimden korkuyorum dersen heralde fetöcüler paylaşırlar ne bekliyordunuz ki zaten. şarkı sözlerini bir fetöcü yazsa çok fazla benzer mısra çıkardı doğrusu.
devamını gör...
hedef kitlesinin kim/kimler olacağına mahalle baskısından sonra karar vermenin ya da idrak etmenin büyük bir eksiklik olduğunu gösteren açıklama. herkesi ilgilendiren konuların belirli bir kesimi ilgilendirmediğini mi iddia ediyor ya da konu önemli değil de kimi temsil etiğiniz mi önemli? çok yersiz bence çünkü kontrol edebilecekleri bir noktada değiller. sadece baskıların/tartışmaların nereye varacağını yeni idrak edince “korku” kültürüyle manevra yapma çabası olarak kalacak bir açıklama.
devamını gör...
şarkısında dillendirdiği gibi korku ve baskıya maruz kalmıştır bu sözleri söylerken. şarkıyı paylaşanın fetöcü ya da pkk'lı olduğuna nasıl karar vereceğiz? iktidara muhalefet olan herkes fetöcü ve pkklı. komik.

gelsin eksiler; unutmayın, Allah var!
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar