bugün tayyip erdoğan'ın istişare kurulu toplantısı ardından konuşurken kullandığı ifade. o esnada hulusi akar'ın ağzını okudum "ak parti ak parti" dedi, sonra erdoğan gülerek ak parti olarak düzeltti. acaba cumhurbaşkanı refah günlerini mi özledi?

--- alıntı ---

"milliyetçi hareket partisi genel başkanı sayın devlet bahçeli'ye geçmiş olsun dileklerimi şahsım katında tüm refah partisi olarak ifade etmek istiyorum"

--- alıntı ---

kaynak
devamını gör...
yaş ilerledikçe geçmişte kalmış olaylar öne çıkar. alzheimer’da ki hafıza bozuklukları, öncelikle yakın geçmişe aittir. hasta eskiden yaşamış olduğu olayları daha iyi hatırlar, isimleri bugün ile karıştırmaya başlar.. hatta hasta yakınları "sorsan tarih bilir" diye düşündükleri için, yakın hafıza kayıplarını masum olarak algılar.

refah partisi mi? refah partisi mi kaldı? 20 yıl geçti...
devamını gör...
çok abartmışsınız yok alzheimer yok siyasi hayatını bitiren gaf diye ama bence dalgınlık ve yorgunluk karışımı olan bir ifade. ayrıca o yaşta çoğu kişi çocuğunun adını bile karıştırıyor. biz bu genç yaşımızda o tempoya en fazla 6 ay dayanırız. adamın seneleri çok yoğun geçti ve geçiyor. abartmakta üstümüze yok.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar