ön edit: hoop ağalar ben belirli bir parti seçmenini yazmadım. laflarımı karıştırmayın, kabul etmiyorum.

ön edit 2: "kişi" diye düzeltilmiş.

şov peşindeki çomardır. askerlik şubesine dilekçe vermekle olmuyor bu işler.

geç sınırötesine, zaten türkmenler'den veya öso'lulardan birilerini bulursun orada.

ama olmaz, şov peşinde olmak bunu yapmamayı gerektirir.

edit: zaten "götür" deyince götürülmeyeceklerini bildikleri için yaylana yaylana "büzü afrin'e götür başgomutanumm" diyerek şov yapıyorlar.

aşağılık kompleksine girmeye gerek yok, sorunuz varsa sorun tartışalım.

kamu spotu tadında edit 2: işbu tanımda belirli bir zümre, belirli bir ideoloji veya belirli bir seçmen hedef alınmamıştır. hedef alınan kişilerin tanımı yukarıda tam olarak yapılmıştır.
devamını gör...
tamam desin diyebilir de fakat şu sözleri duydum sizin yolunuzda ölürüm de... bakın vatan için ölürüm demiyor sizin için ölürüm diyor çok ilginç.

dünyanın başka yerinde yapılan bir haberde ben böyle bir şey duymadım dünya savaşlarında bile adolf hitler için ölürüz diyeni ya da winston churchill'e canım feda diyeni yoktur. nasıl oluyor da insanlar vatandan bile bir kişiyi ileri tutabiliyor... anlamak güç.
devamını gör...
sayın cumhurbaşkanım bizi diskoya götür demediği sürece sıkıntı olmayacak söylem. insanların samimiyetini çomar diyerek sorgulamak da ayrı bi çomarlık.
devamını gör...
benim merak ettiğim ve artık dayanamayıp soracağım soru...

ak partiye oy verenlere çomar diyorsunuz onu anladım...

peki milliyetçi hareket partisine, cumhuriyet halk partisine, halkların demokratik partisine, saadet partisine, vatan partisine, oy veren gönül veren, o partinin her istediğini yapmaya hazır kitlelere ne isim vereceksiniz...

insanlar, fikren yenemediklerine hakaret ederler, fikri manada hakaret etmek bir acziyet göstergesidir...

mesela ben tayyip erdoğan bizi afrine götür demem... ama diyenlere çomar diyen çomar'a sormak lazım, sen kimin kapısında yatıyorsun...
devamını gör...
çomar nedir ya böyle eleştiri mi olur? seviyeye bakın ayıptır yahu insanlar inanıyor inanmak istiyor doğru veya yanlış bu sana hakaret etme hakkını veriyor mu? ulan çomar diye diye insanlar inadına oy verdi. bi de bu insanlar sorsan medeni dişinci izgirliği isitiyiriz diye tepinen tiplerdir. sanatçı kişiliğimden ödün verdim resmen.*
devamını gör...
şu çomar muhabbeti ve misillemesi olan laikçi goygoyu cidden sıktı. uludağ sözlük te çomardan başka bir şey bilmeyenlere odunu verdiğim her gün çomar damgası yemiş biriyim. şöyle yapalım; çomarı sadece sosyal medyada trollük yapan paralı ak trollere diyelim, ben böyle diyorum çünkü.

(bkz: tanım nerde hanım)

reisinin başbakan iken "sayın öcalan dediğim için ve şehitlere kelle dediğim için saldıran şehit aileleri var. benim özgürlüğüme kimse karışamaz" dediğini unutan yahut hiç bilmeyen vatandaş. bunu yaparken de, yükselen milliyetçi dalgada reisini ön planda tutuyor.

bizim millet balık hafızalı yemin ediyorum. akp lisi de aynı, chp lisi de. ikna odaları için yazdığımda bunu da yazıcam.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar