schopenhauer sözlükte yazsaydı

kurt binici, santione felan nal toplardı lan. adam ilişki duayeni. anti anlamda. tüm o kızlı kadınlı, aşklı, evlilikli başlıklara dinamiti kor geçerdi. erkekler lehine tabe. ki kendisini eksi manyağı yapacak hanım kızlarımıza karşı da anlayışlı olmazdı. damat adaylarımıza ellerini rahatlatacak bişiler yazayım. bu adam, erkeğin eşine sadakati yapaydır, kadınınki doğaldır; dolayısıyla da, kadının ihaneti, nesnel olarak, sonuçları bakımından olduğu kadar, öznel olarak doğaya aykırılığı bakımından da erkeğinkinden çok daha az bağışlanabilir bir ihanettir demiş lan. ne kadar aydın bir adam deel mi.
devamını gör...
gerginliği de güzel olurdu..

kant benim hakkımda çirkef demiş lakin bunu söylerken die falsche wurzel des ıdealrealismus #9698785">#9698785 tanımı okumadan olayı geçiştirmiş. mesaj kutuma attığı hoşlanılan kızın über alles çıkması tanımımı okudun mu bir artı versene durumunu görmemezliğe geldim. geçen gün hegel'den alıntı yaptığım berlin'de bim açılsa olabilecekler başlığımı frankfurt sözlükten aşırdığıma dair attığı iftira sonrası tüm şeylerin nesnel varoluşunu yani onların salt başkalarının gördüğü varoluşunun kesinlikle sevindirici halini moderasyon ile paylaştım. her ne kadar mesajımı okumamak için diretseler de içimdeki pesimizmi drei dirhem çekirdeğe ziyan etmeyeceğim!

bütün ahlakların prensibi seri eksici olmamaktan geçer dediğim de verdiğiniz artılar neticesinde yazma hevesim arttı buradan teşekkür etmek istiyorum. şarjım bitmek üzere metrobüsdeyim sabahdan beri kalkmamı bekleyen yaşlı teyzenin yüzüne bakıp , yüksek tonlamadaki melodinin içinde, istencin bağımsız bir bilince çıkarılarak içinin başlangıca dair itibarlaşan anlamlarla doldurulduğu asli sesi temsile yakınlığı vardır ve bununla ben en yüksek noktada objektif olabilecek, objektif yaklaşımı burada kavramak üzere hep çaba gösterecek insanın istencini tanıyorum desem bana sapık diyecek.

selametle*
devamını gör...
“zeki bir insan yalnızlıkta, düşünceleri ve hayal gücüyle mükemmel bir eğlenceye sahiptir.” deyişinden de anlayabileceğimiz gibi gece sözlükte kimseler yokken yazıp çizerdi sırf eğlence anlayışı bunu gerektirdiği için.

bu dünyadan bir hayli garip adamlar geçmemiş de değil hani.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar