sebastian atimi getir

istikbal göklerdedir, dedikten sonra hava pilot teğmen sebastian'a "hadi, göklerden bana onu yani istikbal'i, geleceğimi, atimi getir yani... daha da anlamadıysan bi de ingilizce söyliim sebastian, bakma bana bön bön!" diye ümidle yukarılara bakmaktır...
devamını gör...
hakkımda beni mahcup edecek kadar abartılı yazan iyi niyetli ve gerçekten doğruya ulaşmaya çalıştığına inandığım kişi.
teşekkür edilmesi icap eden..
devamını gör...
"hanım sen de tüfegimi getir, bu böyle olmayacak ben gidip şu açılım işine bi el atıcam, ordan kahveye uğrar iki el de batak atarım beni merak etmeyin, laura sen de cüzdanı getir, kavee de madara olmayalım millete" diye devam eder gider..
devamını gör...
bu sözlük yönetimi adilse,bu entryimi silmez.çünkü benim nick altıma yazdıklarından dolayı hafif kalacak.

bir kere psikologsan, önce tanımadığın bilmediğin adamlara şizofren,cahil,yobaz tanımlamalarında bulunmayacaksın.bu senin psikolog değil,kul hakkına giren embesil biri olduğun ortaya kor.

ikincisi yine tanımadığın bir adamın ailesine dil uzatmayacaksın.uzatırsan, sadece top sakalını değil,cahil ve ergen frenk taklitçisi kafanı ,omuzların taşıyamaz.


bülent akyürek okusun adam olsun!
devamını gör...
cahillik bir statüdür. eğer yönetim cahil kazanımına sahip olduğunu söylediğim bir entry silmeye kalkıyorsa, aynen değiştirmeden geri yazmak gerekir. sözlük formatı dışında değillerdir. aksine tamamen sözlük formatı içindedirler. ha keza bu sözlüğün moderasyonu ilk önce imla hatalarına bakmalı. noktadan, virgülden sonra boşluk bırakmayan binlerce entry var ortalıkta. birinin saçma sapan yazılarına "bunlar saçma ve cahilce yazılmış" mealindeki entry hakaret sayıyorlarsa zaten diyebileceğim çok bir şey yoktur.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar