seçim sevincini imam hatip taşlayarak kutlamak

videoyu izledim imam hatip demiyor çeken kişi.
sonra paylaşan kişinin sayfasına baktım oman yorabbim o ne resmen sıkı akpli insan sayfası.
devamını gör...
ülkede bir tane silah sesi olmamasından mütevellit malum kitlenin kinini açıkça gösteren bir durum. yadırgamıyorum. ne kadar modern ve medeni olsalar da içlerindeki o nefreti görebiliyorum. ara sıra patlıyor. engelleyemiyorlar. yalnız cidden bu ülkenin balını kaymağını yiyip herşeyini sömüren istediği ahlaksızlığı yapıp güllük gülistanlık yaşayan insanlar bunlar. bizim yaşadığımız eziyetleri mağduriyeti yaşasalar ülkeyi yakıp yıkarlardı. bundan eminim artık.
devamını gör...
biz dedik bunlar terörist diye.
dedim dedim eksilediniz, gördünüz mü şimdi ne oldu.

bu daha başlangıç.
istanbul’lu çoğunluk eseri ile iftihar etsin!
devamını gör...
cumhurbaşkanlığı seçimi akşamı sonuçlar henüz açıklanmamışken türkiye'nin farklı şehirlerinde farklı meydanlarında, aynı anda ortaya çıkan ağır silahlarla kutlama yapan güruh değildir tabii..

sahiden o akşam ağır silahlarla havaya ateş açarak kutlama yapan güruh neydi acaba? bir göz dağı mı? muharrem ince'nin bir anda ortadan kaybolması?
devamını gör...
videoda imam hatip yok.

seçim kutlaması yapan bir kalabalığın üstüne bmw'sini süren, muhtemelen bir akp'li müteaahhidin çocuğu, var. topluluk da arabaya saldırmaya çalışıyor.

işte akp'li yalancılar bu videoyu paylaşıp imam hatip'e saldırdılar diyor.
devamını gör...
daha seçim sonuçlarının üzerinde buharı tüterken mağduriyet çalışmaları başlamış. ilgili videoda okula saldırıya benzer bir şeyin olmadığı da açık. imam hatip olduğu özellikle belirtilerek de şark kurnazlığı yapılmış tabi.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar