bu partiler insanların kalbini çok kırıyor arkadaşlar. bazı sözlük yazarlarına paketlerle türk kahvesi gidiyor bizim kapıya apartman yöneticisi geliyor "ayidat alayım, su barası alayım, alettirik parasını vermemişsiniz".
valla bu partiler oy falan istemiyorlar çıkıp birbirlerine sataşıyorlar kameralar kapanınca goygoy muhabbet. derdifenâ nın kahvesini götürelim artık seçim yaklaştı falan diyen yok.
devamını gör...
yanlış tespittir. çünkü aydın ili merkez ilçesi efeler'in chpli belediye başkanı, şimdinin demokrat parti belediye başkan adayı mesut özakcan, evimize kadar gelerek bir paket türk kahvesi hediye etmiştir. hanım almış. ben olsam almazdım. çünkü şehir merkezinde bulunan sulu park'ı betonlaştırdılar. sıcak yaz günlerinde ağaçların altında, biraz olsun nefes alabiliyorduk sulu park'ta.
devamını gör...
yanlış tespit. ankara'da fethi yaşar dağıtıyormuş, öyle diyollaaa! ha ben cahape kahvesi içmem ayrı mesele, ben aslında kahveyi pek sevmem, içersem de kurukahveci memet efendinin kahvesini içerim, cahapenin değil.
devamını gör...
türk kahvesi veya çay beni pek ilgilendirmiyor ama balat coffee department'ın 250 grlık french press kahvesini hediye edene şu dakika itibarıyla oy veririm. siyasiler yıllardır söz verdiklerinin neredeyse tamamı yerine getirmediklerinden dolayı artık anlık küçük beklentilerim var. kahve teklifim balat'a gitme üşengeçliğim bittiği ana kadar geçerli, biraz acele edebilirsiniz ey siyasetçi bozmaları.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar