seçimlerde bunu görmeye gerek olmayn durum. bizzat yaşadım. ataşehir belediyesi trendistteki camiye bakım yapmak geri dursun trendist müteahhidi de rezidansın çöplerini cami önüne yıkıyor. ki müftülük çöpleri oraya koyma diye söylemiş. aha ben yaşadım birebir. anlatıyorum bu zihniyeti. necip fazıl demiş ya 'oluklar çift; birinden nur akar, öbüründen kir.' !!
devamını gör...
bir kısım sevinir kuran okur,
bir kısmı sevinir şampanya patlatır.

caminin önünde haram,
arka mahallede değil mi?
sebep olanları kınıyorum,
hatta nota veriyorum.
devamını gör...
derhal misilleme olarak anıtkabir'e gidilip, hatm-i hâcegân-ı nakşî ve hatm-i hâcegân-ı kâdirî yapılmalıdır. ''türkiye şeyhler ve dervişler ülkesidir'' yazılı büyükçe de bir pankart açılmalıdır.
devamını gör...
orası bir yol... cami ile arasındaki mesafe epeyce var... niyeti cami önünde şampanya patlatarak kutlama yapmak olarak okumak olayı tam anlamıyla manipüle etmektir... provokatörlüktür... olmayan bir şeyi varmış gibi göstermek adaletsizliğidir...
devamını gör...
(bkz: ya nolacağıdı)

küskün muhafazakar kardeşlerimizin zoruna gitmemiştir ve orası yol, her yerde cami var zaten bahanelerini mantıklı bulmuşlardır umarım.

çünkü buluştukları kucak içerisinde ateisti, hristiyanı, yahudisi, din düşmanı, safi islam düsmanı falan hepsi var. ve neticede büyük bir zafer kazandılar. hep birlikte.
aslanlarım.
devamını gör...
haçlı artığı ingiliz çomarı işleridir. aynı zihniyet, 15 temmuz gecesi, imamda dövmüştür. bu zihniyet böyledir azizim. ellerine geçen ilk fırsatta islam sembollerine saldırırlar. bilinçsiz olduğunu düşünmediğim kutlamadır.

ön edit: anlayışı kıt kişiler üzerine alınabilirler şimdi. haçlı artığı ingiliz çomarı olarak kastettiğim kişiler millet ittifakına oy veren kişiler değildir, bizzat burada şampanya patlatan dürzüdür. orası cami önü de olmayabilir. bir seçim kazandın diye, kamuya mal olmuş bir yerde böyle hayvanca kutlama yapamazsın-ız. yapmamalısın-ız. devlet devlet değil ki.
devamını gör...
kardinal şapkası görmektense türk sarığı görmek isterim diyen papaz hesabı, bu halk artık ne kadar bıktıysa samimiyetsiz, ruhu beş para etmez siyasal islamcılardan, onları görmektense şampanya ile kutlama görmeyi tercih ediyor.
devamını gör...
ne fark eder olm sonuçta o şampanya parasindan alınan vergiyle imamın maaşı veriliyor.
alkol parasından maaş alan imamın arkasında durmayı yadırgamıyorsunuz ama caminin 10 metre ilerisinde patlatılan şampanyayı mı sorun ediyorsunuz.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar