seda sayan'ın seçilmiş kişi olması

kendisinin iddiası.

- küçük yaşlarınızdan itibaren hayatınız büyük bir mücadele içinde geçmiş. şimdi ise türkiye'nin alanında en başarılı isimlerinden birisiniz. o zorlu günlerinize baktığınızda neler hissediyorsunuz?

- kendimi çok şanlı hissediyorum, Allah'ıma şükürler olsun. aynı zamanda seçilmiş olduğumu da düşünüyorum. kaderci bir yapım vardır ve çok inançlı bir insanım. Allah tarafından bazı insanlar bu dünyaya görevli olarak gelmiş, ben de bunlardan biriyim. insanlara yardım ediyorum, veren el oluyorum. yardım deyince türkiye'de ilk akla gelen isimlerden biriyim. bu yüzden de şimdi geldiğim noktaya beni yaradan'ın getirdiğine inanıyorum.


daha önceki açıklamalarına bakarsak inşaat işçisi arkadaşlara baya bir yardımı olmuş olabilir. tabi bir de fakiri fukarayı ekranda babasının hayrına evlendirdi. evet bence de seda seçilmiş kişi.

kaynak
devamını gör...
+ teknik olarak asla seda'yı bükemezsin. ama seda'nın varlığını reddedersen bunu başarabilirsin.

neyin varlığını?

there is no seda !

devamını gör...
[küfür hassasiyeti olanlar için son 5 saniyesi küfürlü] *

güç içinde, sinyal zayıf bul beni. bul beni.
devamını gör...
yüzyıllardır insanlıktan sakladığımız bilgidir. açıklanması için erkendi ama bir kez ağızdan çıkmış bulundu. biz andromeda galaksisi nin gelişmiş yaşam formlarıyız. ve dünyanızı ele geçirmek için 1 kişi seçmiştik. bu kişi seda sayan dı. misyonunu muazzam şekilde yerine getiriyordu taa ki şu ana dek. planı açıkladı, biz de artık operasyonun düğmesine basıyoruz. 5 ölüm yıldızı ve yanlarındaki filolar yola çıktı bile.
devamını gör...
sabah programları için söylediğini umduğum beyan.

neyse the force be with you seda, always.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar