see

jason momoa'nın başrolünde olacağı yeni dizi. geliyor gönlümün efendisi. konusu ilginç. fragmanı yayınlanmış.

--- alıntı ---

dünya üzerindeki herkesin görme yetisinin tanrı tarafından alındığı bir dönemde geçen see'de insanlar dokunarak ve hissederek yollarını buluyordur. avcılıkla yaşamlarını sürdüren bu halkın aralarına ikiz bebekler doğar. bu bebeklerin görme yetisi vardır. halk, onları ya şeytani ya da mucizevi olarak adlandıracaktır. bebekler, halk arasında büyük bir mücadele başlatır. onu koruyanlar ve yok etmek isteyenler olarak ikiye ayrılırlar. ikizlerin babası baba voss rolünde game of thrones ve aquaman'in yıldız oyuncusu jason momoa'yı, bebeklerin annesi maghra rolünde ise two birds, anna karenina gibi yapımların yıldızı parlayan ismi olan hera hilmar'ı izleyeceğiz. ayrıca dizinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler arasında alfre woodard, nesta cooper, sylvia hoeks, yadira guevara-prip, christian sloan, mojean aria, marilee talkington gibi isimler bulunuyor.

kasım ayından itibaren tüm dünyadaki izleyicileriyle buluşacak olan see'nin yönetmenliğini taboo'dan tanıdığımız anders engström, açlık oyunları serisiyle ve constantine ile tanınan francis lawrence ve punisher, lost ın space, the umbrella academy gibi yapımlarla kendini kanıtlayan stephen surjik üstleniyor. dizi, locke, peaky blinders, eastern promises gibi yapımlardan tanıdığımız steven knight tarafından yaratıldı.

--- alıntı ---

buradan
devamını gör...
apple tv’nin ilk dizisi. görmenin “kafirlik” olarak algılandığı, olayların seri şekilde geliştiği ilginç yapım. daha ne kadar ilginç yaparız demişler ve kraliçeye ilginç bir dua ritüeli yazmışlar. tavsiye edilir izleyin lan..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar