şehir efsaneleri

cep telefonlarına gelen tuhaf ötesi msj'lar: '...allahı seviyorsan bu msj'ı 10 kişiye daha gönder yoksa başına 3 vakte kadar şu şu gelecek' kim çıkarır bunları ve kim inanır da msj atma zahmetine katlanıp kendini şeddeli aptal konumuna sokar anlamam?
devamını gör...

--alıntı--

japonların haliç'i hiçbir ücret almadan temizlemeyi ama dipten çıkacakların kendilerinine verilmesini teklif ettikleri, buna karşılık haliç'in dibinde bol miktarda altın olduğunu bilen yetkililerin de bu teklifi reddettiklerine dair hikâye en eski ve yaygın şehir efsanelerinden biridir.

--alıntı--
devamını gör...
╠alo kelimesi graham bell'in kız arkadaşı olan allessandra lolita oswaldo nun baş harfleridir.

╠fareler kulağımız yemeden önce üfler, orada his kaybı olur, sonra da afiyetle yerken bizim hiç haberimiz olmaz.

sabah aynaya bakarken farkederiz.

╠cep telefonlarını ilk gün sabaha kadar şarjda tutma.devamını gör...
--- alıntı ---

Çorumda yaşanan bir intihar "Yok Artık!" dedirtti. Lise ögrencisi C.S telefon rehberinde kayıtlı tüm numaralara çagrı bıraktı vee iki saat geçtigi halde kimse çagrı atmadı. " Kimse beni sevmiyor " diyerek intar etti. Tüm çabalara ragmen kurtarılamadı. Olayın ardından C.S nin telefonunu inceleyen polisler numarasının gizli olduğunu tespit etti.

--- anonim ---

devamını gör...
balikla ayran icilmez, yogurt yenilmez safsatasi. birakin efendim boyle seyleri. ben yillardir ikisini beraber gotururum masallah cok da saglikliyim. tosun gibi bir insanim. hatta vurdummu deviririm, o derece yani.

hala buna inanan varsa birakin bu tevaturleri hak geldi batil zail oldu demek istiyorum kendilerine...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar