sekiz zayıfla sınıfı geçmek

köprülerde kesilen cezalar affediliyorsa, kaçak yapılar af çerçevesinde resmiyet kazanıyorsa buna da fazla takmamak gerek. hırsızlığı, tembelliği, suçluyu hoş görerek işini düzgün yapan insanlar keriz yerine konuluyor. naif insanlara gerçekten yazık ediliyor.
devamını gör...
günümüz eğitim sisteminin özeti.
çocuk adını soyadını yazıp sınav kağıdının üstünde uyuyor. neden? kalmayacağına emin, diploma notunun hayatına etkisi olmayacağını biliyor. ülkemizde eğitim sadece ülke çapında yapılan sınavlardaki başarıdan ibaret olduğu için okulun önemi sıfır.
devamını gör...
80 gun devamsizlikla gecmistim lise sonda. mudur muavini benim gibi devamsızlığı cok olanlarin ailelerini bir araya toplayip 3 binliralik fotograf makinesi alin okula hediye demisti. aldık mi almadik gectik mi gectik.

8 zayiflada bi yolunu bulmuslardir.
devamını gör...
orta okul 2. sınıfta ilk dönem 8 zayıf vardı. kafayı masa tenisine taktığım için ders 0'dı. herhal iyi bir dayak ve azar sayesinde hepsini kurtardım. ders kaldı ise de tarih kalmıştır eylü'le. evet.
devamını gör...
okul yönetiminin başımızdan gitsin de ne hali varsa görsün mantığının ürünü olan çocuk. bir türkiye gerçeği yapacak bir şey yok.
devamını gör...
matematik, fizik, kimya olmadan uzay araştırmalarına yeltenmek. bu çocuk kimse bizim ülkenin aynası gibi olmuş. sonyta gemi ve inşaat mühendisti olup bilgisayar kullanmayı mouse tutmasını bilmeyen bakan, başbakanlarımız var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar