seks işçisi

devletin cayır cayır vergi aldığŸı fuhuşŸ evlerinde çalışŸan, hiç bir sosyal güvencesi bulunmadığŸı için, akp tarafından ssk'lı yapılan kanuna da fahişŸe değŸil, seks işŸçisi yada beden işŸçisi olarak giren kimselerdir. işŸkur listelerinde bu türden işŸçi arayan işŸverenler de yer alırsa şŸaşŸırılmamalıdır.

ha unutmadan akp tarafından yasal hale getirilen bu meslekte çalışŸan işŸçilerin emekli olmaları için 9000 gün prim ödemeleri ve 65 yaşŸını doldurmaları gerekiyor.

http://kadin.bianet.org/bia...
devamını gör...
seks işçisi (bkz: sex sells) üzerinden türkçeleştirilerek tanımlanmıştır. işçi'nin satması üretimin hangi düzeyidir acaba üretim tarihinde sorgulanasıdır. türk sol liberal çevrelerin elineyüzüne bulaştırdığı bir çeviri hal işte verilen isim tanın sorgulası ve tanımlanasıdır.!?
devamını gör...
kendisine açıkça fahişe diyemeyenlerin buldukları nişan. ayıp arkadaş alınteri ve helal lokma ile özdeşleşen işçiliğin başına böyle iffetsizce birşey koymak. hangi işçi kabul edecek? o da işçi ben de işçiyim ha? yemezler sen fahişesin o işçi. söyleyim de boşa gitmesin.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar