selahattin demirtaş

#siyaset  #özgürler 

son olarakda kendi mevzunu halletti gibi "türkler ermenileri katlettiğini kabul etmeli" demiş.

hani kuran da buyurmuş ya "yeryüzünde azgınlık çıkaranlar" diye, işte tam bu mahluk.
devamını gör...
yüz verdikçe azan tayfaya bir örnektir. ülkede hala açılımın bir memleket meselesi olduğunu zanneden ona ve taifesine iyi baksın. arkasını kime dayamış da böyle şuursuzca konuşuyor. kim açılımı emrettiyse ona dayamış. olayları tayyibe bağlama basiretsizliğini gösterenler de bu örnekleri bir incelesin. kavganın iki tarafına da hükmedecek güç kimdir acaba.
devamını gör...
kuran-ı kerim'de mü'minlerin alınlarındaki secde izlerinden tanınacağı söyleniyor. aslında burada bu ifade ahiret içinde kullanılmış fakat bunun birkaç hocadan dünyada da doğru olduğunu duymuştum. mesela dindar bir insana karşı hep içiniz ısınır ve yüzünde bir iyilik vardır. kalben iyi insanları yüzlerine bakarak anlarsınız. ben bu konuda kişisel olarak hiç yanılmadım.

hani bilmiyorum... ahmet türk yada aysel tuğluk'a bakarken iyi bir insan yüzü görüyordum. fakat emine ayna ve bu adamın yüzünden kötülük fışkırıyor. gördüğümde sinirim bozuluyor. sevmiyorum...
devamını gör...
dün gerçekleşen bdp grup toplantısında yine erdoğan'a yüklenen demirtaş, erdoğan'nın parti üyelerinin ve milletvekillerinin tutuklanmaları, kelepçe takılmasından nemalanıyorlar ifadesine karşılık olarak "bu nemalanacak bir şeyse Allah size bin beterini versin" diye kürsüden beddua etti.
demirtaş'ın bedduası tutarsa muhtemelen erdoğan artık padişah olur.
devamını gör...
inegöl ve dörtyol'da yaşananlar gazze de yaşansaydı başbakan şimdi gözyaşı döküyordu diyen bdp genel başkanı.

bildiğin pkk'lı.
bildiğin terörist.

kürtleri azdıran ve onlara gaz verip bu savaşın devam etmesinde emeği en çok geçenlerden...
sanırım bu çatışmanın bitmesini en çok istemeyenlerden aynı zamanda.

yoksa böyle tahrik edici , boş-beleş laflar eder miydi?

devamını gör...
halkın sandığa gitme hak ve görevini, tehdit, şantaj ve yıldırmalarla gasp eden bdp'nin boykot oranının bölgede yüksek çıkması sonrasında partilerini referandumun galibi ilan eden pkk maşası genel başkanı.
devamını gör...
tv lerden canlı yayınlarla bile sandığa gidenlerin nasıl molotof atılarak cayır cayır yakılmak istendiğini, onlarca insanın bıçaklandığını, oy kullanmaya gidenlerin nasıl saldırıya uğradığını, taşlandığını, açık açık tehdit edildiğini tüm milletin gördüğü halde bile boykota halkın itibar ettiğini, meseleye sahip çıktığını, başarı kazandıklarını falan söyleme aymazlığını, utanmazlığını. rezilliğini göstermiş terör siyasetçisidir. yahu bir dizi film mi izliyorduk be adam(adam dediysek lafın gelişi), evlerin kapılarına yada sandığın bulunduğu binaların etrafına bir mayın döşemediğiniz kalmıştı, hala utanmadan, milletin gözünün içine baka baka yalan söyleyebiliyor sahtekar. aşağı bile bu adam ve avanesi için bir seviye sayılır.
devamını gör...
bu herifin mensup olduğu örgüt ün halkı tehditle engellemesi devletin askeri gücünün orada fazla etkili olamadığını ve devletin farklı güçlerinin devreye girmesi gerektiğini ilgililere göstermiştir. en azından biraz düşünebilenlere tabi ki..
devamını gör...
yakında sıkışanlar tuvalete gitmesin şeklinde çeşitlendirilmiş boykotlara imza atması beklenen bir genel veya özel başkan türevi. eş durumundan başkan da olabilir.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar