selçuk inan

#spor  #özgürler 

fenere gelmemekle hayatının hatasını yapmış futbolcu. bir de hasan şaş'la konuşup galatasaraya gitmiş. hay ben senin kafana!
devamını gör...
overrated bir futbolcu. türkiye standartlarında orta saha için yetenekli denilebilecek bir futbolcu ama anlamadığım ve göremediğim bir şekilde özellikleri abartılıyor. en başarılı sezonu denilen bu senede adamın istatistikleri ortada 2 gol 13 asist. çok fazla mücadeleyi seven, press yapan bir tarzı yok. asla uzaktan şut çekmez, ceza sahası içine girmez veya çok az girer, tek başına aldığı maç sayısı yok veya bir tanedir. serbest vuruşlardan hep aynı tarz bilindik güzel ortalar yapar, kornerleri fena değildir, fiziği malum.
yalnız benim için en şaşırtıcı değerlendirme bu futbolcuyu en iyi yerli oyuncu olarak gören alex den geldi. åžunu anladım alex in td zekası futbolculuk zekası ile kıyaslanamaz. daha iki gün önce arkadaş tr de değil yurtdışında oynamak istediğini söylüyordu. atletico veya lyon teklif etti de selçuk gese yimi tercih etti?

son söz: ayhan akman ın biraz daha yeteneklisi olan bu futbolcu için bu kadar yaygara koparılması anlamsız. ligin 10. haftasında bu transferi ayakta alkışlayanları tekrar dinlemek isterim.
devamını gör...
åžu anda galatasaray'ın yerli olarak göknan gönül'ü saymazsak alabileceği en iyi türk futbolcuydu. onu yaptı. cana'yı da takımda tutarsa galatasaray kallström, selçuk, cana, culio'lu ortasahasıyla çok keyif verecektir, hele mustafa sarp'lı, barış'lı ,ayhan'lı orta sahası, 3 çağ atlayacakır. birde adamakıllı bir kaleci ve sol bekle galatasaray çok iyi bir kadro kuracaktır. ben bundan dolayı insua'nın bonservisiyle alınmasını ve hakan balta'nın takımdan gönderilmesi kanatindeyim. belki çok havalardan uçmak olacak ama galatasaray arda'yı satarsa tahminen hazard'ı ya da onun klasında bir futbolcuyu almak için kesenin ağzını açacak, hele drogba'da gelmezse hazard'ı alacaklarını inanıyorum. o da olmazsa marvin martin'i getireceklerdir.
devamını gör...
gürcan bilgiç: ''selçuk iì‡nan galatasaray'a ancak çaya gider''

dediği lakin galatasaray ile 5 yıllışına anlaşmış futbolcu dur.hayırlı olsun gs li üstadlar..
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar