selena gomez

love you like a love song diye bir şarkısı varmış. ben selena gomez ismini duymuş selma hayek gibi görmüş geçirmiş olgun kadın taifesinden pek sevilen biri zannederdim. meğer castin bibırının erkek versiyonuymuş. çoluk çocuk şarkıları yaparmış. ama bu şarkısı her yerde çalıyordu. ben de açıkçası sevdim. sonra dinlemeye başladım gördüm ki kimse bilmiyor bu şarkının sahibini. ama herkes seviyor oh dedim kendime herkes seviyormuş sadece ben değil. sonra da geldim bu entriyi yaptım, iki satır kitap okuyacağıma.
devamını gör...
ayıla bayıla dinlediğim şarkının kendisine ait oluğunu duyduğumda artçı şok geçirdiğim kız çocuğu.

evet, farkettiğiniz gibi, şarkıdan hoşlandığım için bir açıklama yapmak zorunda hissettim. yani ben aslında böyle biri değilim. daha cool şarkılar dinl...

neyse efem, bahsi gecen şarkı; (bkz: love you like a love song)

edit: kız 20 yaşına gelmiş. yeterince büyümüş, kabullenelim artık.devamını gör...
diğer tiplere nazaran işini yapmaya çalışan genç şarkıcı, teşhircilik falan hikaye. geçiniz.

youtube playlistimin 3 te 1 ni kaplıyor ki çok bi şarkısı yok. bu durumda ne hadar ergen olduğumu pi yi 3.38 alarak hesaplayınız.
devamını gör...
lupus nedeniyle böbrekleri iflas etmiş ve böbrek nakli olmuş. donörü en yakın arkadaşlarından biriymiş. geçmiş olsun bebeyim.
devamını gör...
sarkilarini tarzını neyim bilmem bilmek de istemem lakin afyon lokumu gibi bir sey bu kız. ekmeksiz goturecegin bir et yemeği. resmen ıstırırıng. sakal sıvazlatıyor yeni nesil.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar