selin sayek böke

kılıçdaroğlu'na fırlatılan ayakkabıdan tek başına nasiplenen myk ve pm üyesi ağır abla.

tabi millet bu hanımın kafasına vuran ayakkabıyı değil, kılıçdaroğlu'na vuramayan ayakkabıyı konuşuyor!


devamını gör...
3 haziran akşamı cnn tarafsız bölge yayınında izlediğim chp li ekonomist kadın siyasetçi, baktım malum ortamlarda vermişler gazı şöyle konuşuyor böyle konuşuyor geleceğin tansu çiller i dedim bir bakayım kimmiş nedir ne yapar, kendisi istemeden mi dedi bilmiyorum ama türkiye nin ekonomisinin güçlü olduğunu söyledi. iyi niyetli birisine benziyor chp için kazanç. ya da bu chp li ekşici silahşörlerin gazına geldim bilmiyorum. oylar ak parti ye.
devamını gör...
bugün gazetesinde sürmanşetten "chp sözcüsü böke vaftiz edilmiş" denilerek sanki kötü bir olay ya da rezil bir durum varmış gibi hedefe konulan chp milletvekili. sizin temelinize tüküreyim ben! Allah sizi bildiği gibi yapsın. sana ne yani sana ne?

nasıl bir kafanın ürünüsüz lan siz? markar eseyan akp'den vekil olunca hacı mı oldu? ya da müslüman olmayan mebus olamaz diye bir kanun mu var? bu memleket sizin gibilerin eline kaldı ya vay ki yazıklar olsun.
devamını gör...
"hıristiyan mısınız?" sorusuna "genel merkez'e sorun." diye cevap vermiş kadın.

bunun üzerine de vaftiz olduğu haber yapılmış. gerçi iddia ediliyor demiş gazete ama neyse.

dininin önemsenmesi ve gündem yapılması kadar, bunu söyleyememesi de tuhaf. belki de bu meselenin gündeme gelmesine tepki vermek istemiştir ama kaçamak cevap veriyor izlenimi vermemesi gerekirdi.
devamını gör...
bu kadının adına her rastladığında anlık bir gafletle "selma hayek söke" diye okuyup, selma hayek'in aydın sökeyle ne alakası var diye düşünen bir tek ben olamam herhalde.
devamını gör...
türkiye'nin 10 senedir gerçekçi bir muhalefete ihtiyacı var.
eğer iddia edildiği gibi chp genel başkanı olursa gılışlarevladı ve bayıkalık (baykal)dan çok daha iyi genel başkan olacağı ve partiyi çok daha etkin hale getireceği aşikardır.
devamını gör...
ikinci emine ülker tarhan olacaktır. emine ülker de feci bir şekilde sivrilmiş ve parlatılmıştı. ama sonu hüsran oldu. şu an adını anan yok. selin de bu hızla giderse aynı akıbete uğrayacak.

edit: eksi veren arkadaş. eksi vermen önemli değil ama istersen abdullatif şener, selahattin demirtaş, meral akşener, emine ülker tarhan gibi örnekleri bir incele istersen. her dönem birileri partlatılıyor ve sonrası hüsran. saydığım bu üç isim dönemlerinde çok popülerlerdi ve seçime girse kesin kazanır gözüyle bakılıyordu bunlara. ama şu an tek bir oy alacak kredileri kalmadı ve hepsi çöp oldu.
devamını gör...
birileri küresel olarak bayanları gazlıyor mu ne?

abd, ingiltere vs. bayan siyasiler ön planda. bizde de akşener ve şimdi de adını ilk defa duyduğum bu kişi sonumuz hayrola. bayan devlet reisi olmaz, olamaz fıtrata aykırı.

yemeği hanımlar daha iyi yaptığı halde bütün aşçıbaşılar erkek. başka da bişey demeye gerek yok zahir.

chp'nin başında her daim kadın olmalı o ayrı mesele.
devamını gör...
chp sözcüsü.

nedense bu kadının tavrı hoşuma gidiyor. açıklamaları, kelimeleri kullanışı gayet güzel. üslubunu da beğeniyorum. emine ülker tarhan'dan sonraki ikinci favori kadın siyasetçidir benim için.
devamını gör...
bizim milletle hiçbir ortak özelliğinin olmadığına inandığım, hristiyan insanı. kendi söylemidir hristiyanlığı.

bir hristiyan olarak güzelim ülkemize huzur getirmesini bekleyenler var maalesef ülkemizde. chp başkanlığı için bile düşünen tuhaflar var.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar