semih şentürk

#spor  #özgürler 

fenerbahçenin genç yeteneğŸi. ilerleyen yıllarda tecrübelenip ilk 11 in as elemanı olmaya aday. şŸimdilik as futbolculardan öğŸrenmektedir. tahminen 5 yıl içinde ilk 11 de ki yerini alıp milli takımda vazgeçilmez olacaktır.

tabi sene 2000 di ben bunları yazarken. ama sene 2009 ne değŸişŸti Allah bilir.
devamını gör...
bu topraklar uzerinde yetisen en akilli futbolculardan biridir.cogu meslektasi gibi yedek kalmayi problem yapmayip takimda kalmaya devam etmistir.anadolu turuna cikip kaybolup gitmemistir.fenerbahce ye gelen son 10 yil icindeki kaliteli futbolculardan hepsinden birseyler ogrenip hergun futbolculugunu gelistirmistir.artik takimda banko oynamaya da baslamistir.kaptanimizdir.
devamını gör...
annesi başörtülü olan nöbetçi golcü. sabah namazında annesi'nin hayır dualarını alarak antremana gider. maç sabahlarında ise okunmuş çay içtiği için, son dakikalarda iksirin etkisiyle önüne gelen futbol topunu kaleye gönderecek güç bedeninde olur. 90 dakika oynadığında, türkiye'de manşet haber oluyor kendisi.
devamını gör...
ne zaman nerde duracağını bilen, çakal futbolcudur. herkes karambolde birbirini tutarken adam tak direk arka direğe tilki gibi sızıyor, golünü de atıyor. kendisini sevmem o ayrı mesele.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar