şener şen'i komedyen olarak görmüyorum

aydemir akbaş denen dayının beyanatı. Şener Şen komedyen değilmiş çünkü korkakmış falan filan. Yahu sen ne hakla Şener şen'i eleştiriyorsun? Senin oynadığın yeşilçam filmlerini de biliyoruz.

--- alıntı ---

yeşilçam’ın usta oyuncularından aydemir akbaş, komedi filmlerine ve komedyenlere ateş püskürdü. oyuncu, “şimdiki komedi filmlerini ve oyuncularını başarılı buluyor musunuz?” sorusuna, “türkiye’de tam anlamıyla komedi diye bir şey yok. hepsi cıvıklık ve sululuk... şahan gökbakar sadece sakal bırakıyor o kadar” dedi.

bugüne kadar oynadığı projelerde genellikle yönetmen yavuz turgul’la çalışmayı tercih eden ve birçok ödüle layık görülen şener şen’le ilgili de konuşan akbaş, “şener şen’i komedyen olarak görmüyorum. fazla bir şey yapmıyor, çünkü korkak. bir adamın arkasına girmiş ve o ne derse ayak uyduruyor” açıklamasını yaptı.

--- alıntı ---

http://www.milliyet.com.tr/...
devamını gör...
aslında yavuz turgula takılıp kaldığı bana göre de doğrudur. biz bu yavuz abi yüzünden yedi yıldır şener şeni ne bir dizi de nede sinema filminde göremiyoruz. en son av mevsiminde oynamıştı üzerinden yedi yıl geçti belki, aydemir akbaş söylediklerinde yanlış değil sadece gereğinden fazla sert çıkmış o kadar. şener şen yeşilçam'a bıraktığı naçizane filmler dışında hiçbir komedi filminde oynamadı.
devamını gör...
yavuz turgul a takılmış...

lan manu nerdeyse 30 sene sir ferguson ile takıldı...

yani demem o ki muhteşem uyum yakalamış bir birliktelik var sorun nerde bunda ve bunu niye bozasın...
devamını gör...
doğru bir söz. "komedyen" değildir zaten şener şen, esaslı bir aktördür, sanatçıdır. aydemir bey için ise diyecek şey çok da yaşına ve tiyatro geçmişine hürmeten demeyim bari.
ya da diyeyim de içimde kalmasın;
zamanında erotik komedilerde, abuk türkücü filmlerinde ve son döneminde şafak sezer'in filmlerinde oynamış bir oyuncunun şimdi cıvıklıktan falan yakınması gerçekten "komedi" olmuş.
devamını gör...
işin ironik tarafının türkiye'nin en cıvık, en sulu, en iğrenç, ucuz erotik "komedilerinin" baş rol oyuncusunun (hayır şahan'ın bile bu kadar olduğunu düşünmüyorum) komedilerin cıvıklık ve sululuğundan yakınması olduğunu gördüğümüz beyanat. hayat çok ilginç lan.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar