şenol güneş

#spor  #özgürler 

karizmatik bulunmadığı gerekçesi ile milli takımdan aforoz edilen teknik direktör. gerçi karizmatik ve küfürbaz olanlarını da gördük ama sadece işini iyi yapmak yetmiyor.
devamını gör...
hayatımın en önemli maçlarından birini evinde kazanamamış hatta berabere bile kalamamış ve yıllar sonra eline gelen şampiyonluk fırsatını burun kıvırarak rakibine hediye etmiş iyi adam rezalet teknik direktör..
kazanamayarak ve hatta berabere kalamayarak 1996 yılındaki şampiyonluğu rakibi fenerbahçeye verdiği maç tahmin edildiği gibi trabzonspor-vanspor maçıdır.
devamını gör...
dünya kupası maçları sırasında takımdaki oyuncuları cuma namazına götürdüğü için tepki toplayan daha sonrada ayrılan yada görevine son verilen başarılı bir teknik adam.
devamını gör...
merak ediyorum, Allah uzun ömürler versin de; şenol güneş'e bir haller olsa trabzonspor ne halt edecek?

trabzonspor'un bütün teknik direktörlerinin yedeği olarak kullanılılan kişi.
devamını gör...
1974 yılında kaptanlığını yaptığı anadolu ihtilalinden dolayı "körler sağırlar birbirini ağırlar" oynamayı seven bizans medyasının nefret ettiği, sevilesi insan.
devamını gör...
olay yaşanmıştır, trabzonspor önemli bir maçta mağlup olmuştur, oyuncular bir birini suçlamaktadır yok sen niye pas atmadın, yok sen niye koşmadın, yok sen niye orta yapmadın gibi ortam giderek hareretlenir, o esnada soyunma odasına girer şenol hoca konuşulanları bir süre dinler sonra ''beyler maçı kaybedin bir birinizi değil'' der... böyle felsefi bir adamdır aynı zamanda...
devamını gör...
sadece şu son döneminde 6 ayda iki kupa almış şampiyonu belirlemiş daha ne yapsın dediğim adam saygıdan fazlasını besliyorum bu adama karşı...en azından gerçek o ki; 5 fatih terim,10 mustafa denizli gücünde, zekasında, yeteneğindedir...
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar