şer odakları

lisede arka sırada otururlar.

ışığı sevmezler bir de.

''ve hüküm budur ki dünyaya nur geldi ve insanlar karanlığı nurdan daha çok sevdiler. zira işleri kötüydü. çünkü her kötülük işleyen nurdan nefret eder ve işleri ayıplanmasın diye nura gelmez. fakat, işleri Allah’ta işlemiş olduğu gösterilsin diye hakikati yapan nura gelir.'' (yuhanna 19-21)
devamını gör...
15 temmuz darbe girişimi araştırma komisyonu raporundan;

--- alıntı ---

örgütün aleyhinde olan ve dolayısıyla da örgüte göre Allah’a savaş açmış bulunan “karanlık mihrakları” ifade eder. bazen “karşı cephe” olarak da kullanılır. daimi şer odakları “komünist ya da ateistler” olmakla birlikte, genel olarak bu odakların kimler olduğu örgütün yarar ve ihtiyaçları doğrultusunda zamana ve duruma göre de kolayca değişebilir. örgütte, nerelerin veya kimlerin şer odağı olacağına “hocaefendi’nin peygamber efendimizle istişareleri” sonucunda varıldığına inanılır. nitekim 2010 yılındaki anayasa referandumunda “evet oyu kullandırtmak için gerekirse mezarlardaki ölüleri bile kaldırtacak” seviyede ak parti hükümetini destekler bir görünümde olan gülen, çok geçmeden başlayan oslo görüşmeleri, mit krizi, dershanelerin kapatılması vb. süreçlerle birlikte ak parti hükümetini bir numaralı şer odağı ve öncelikli hasım olarak ilan edivermiştir.

--- alıntı ---
devamını gör...
bu şer odaklarından birisi londra' dan türkiye'deki parasını çekti ve dövize tavan yaptırdı.

diğeri papazı öne sürdü ve krizin sebebini üzerine aldı.

karşılığında ne verdik, onu açıklasalar bari?
devamını gör...
incek’te mükemmel bir hava. elmacık kemikleri çıkık, bilekler incecik , ojeler bordo, parmaklar uzun ve ince, kırmızı ruj, eller de kemikli. çok hafif eyeliner. rimel kaliteli. şahane şekilde yemek yiyor. her şey aşırı mükemmel. zaaflarımı farkedip beni ağına düşürmek isteyen şer odaklarının bir oyunu olabilir. çok tereddütteyim çok. beni de çözdüler.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar