serdar gökalp

kendisini dinleyince yaşlandığımı anladığım kişidir. şu anda 27 yaşındadır.

en büyük özelliği zor anlarda söz kıvraklığıyla işin içinden çıkabilmesidir.
devamını gör...
nasıl oldu anlamadım bir gün radyoda frekans değiştirirken sesini bir abimin sesine benzeterek dinlemeye başladığım,ilk dinlememde de hamile şakasıyla beni benden alan dj.
şakaları insanı koparmaya yeter.

#/video/video.php?v=255266215488&ref=nf" target="_blank">http://www.facebook.com/hom...
devamını gör...
cem yılmaz repliklerini sık sık kullanan radyocu. yıllar önce "uykusuz her gece" adlı programıyla yaşadığı başarısızlığını "serdar yayında" ile unutturmuştur. galatasaray taraftarıdır. telefon şakaları uzmanlık alanıdır. "papatya", "hamile" ve "bıçaklama" şakaları telefon şakaları tarihine damga vuracak türdendir.
devamını gör...
ağlatan telefon åžakasi vardır , ismini şuan hatırlamıyorum ama bunu ilk çıktığı zaman dinlemiştim.

#!/video/video.php?v=103979982959452&ref=nf" target="_blank">http://www.facebook.com/hom...
devamını gör...
selam verince alan, delikanlı radyo programcısıdır. zkc'ye tercih edilir. gereksiz yere kendi takıntılarına telefonla bağlanan dinleyicileri alet etmez.
devamını gör...
bağımlılık yapan radyocu. adamın sesinde gram yorgunluk belirtisi olmuyor 4 saat boyunca. şakalarını dinlemek için insanın kendine sağlam bir yer bulması gerekir. zira gülerken oturduğunuz yerden düşmek an meselesidir.
devamını gör...
bugün yeniden dinlediğimde karnıma sancılar girmesine sebep olan radyocu. ulan helal olsun dedim adama. çaktırmasam da biri için düşünmüyor değilim sanki.
devamını gör...
best fm de radyoculuk yapan 12:00-15:00 saatleri arası yayında olan radyocu. ayrıca cine5 de serdar gökalp show isimli cumartesi 00:15 saatinden sonra yayındadır.

kendi dilinden biyografi;--- alıntı ---

1982 de istanbul da doğmuşum. bak doğdum demiyorum çünkü hatırlamıyorum bana söylenen tarih bu...

hayatımı ilkokula başlayana kadar hiç yaşamamış sayıyorum. herkes gibi misket oynadım, top sektirdim, zillere basıp kaçtım. o yaşlarda normal geliyor bunlar ama şimdi yapsak gebertirler dayaktan. derler ya her şeyin bir zamanı var diye..

ilkokul,orta okul derken liseye başladım nihayet ve işte ne olduysa lisede oldu. hani bir ben vardır ya benden içeri lise zamanı o içimdeki beni çıkarttı ve bana gösterdi. (ne demek istedim ben de anlamadım) lisenin bitmesine az bir vakit kalmışken bana "sen komiksin bir şeyler yap" demeye başladılar ama sadece söylediler hiç şunu yap diyene rastlamadım.

liseden sonra okul hayatım devam etti ama evde oturdukça sıkılıyor, sıkıldıkça doluyor,doldukça daralıyor, daraldıkça sinirleniyor..(bak bu böyle gider istesem 1 sayfa sırf bunu yazarım.) artık bir şeyler yapmam lazım diye düşünürken bir arkadaşımın telefonuyla geri döndüm hayaller aleminden.
arkadaşımın gaz vermesiyle beraber bir tv kanalında program yapmaya başladım. sonra oradan ayrılıp bir radyoda sonra bir radyoda daha sonra bir radyoda daha.
en sonunda 2005 yılının son aylarında best fm'e geldim, haftasonu programcısı olarak bu yolculuğa başladım. bundan böyle haftaiçi 12:00-15:00 ve cumartesi 18:00-21:00 saatleri arasında bol neşe ve kahkaha ile sizlerle buluşuyoruz. serdar nerede diye sormayın... serdar yayında !
--- alıntı ---
devamını gör...
best fm 5'lisinin en son ve genç halkası olan başarılı radyo programcısı. diğer 4'ünü merak ediyorsanız ****

bu başarısını da 22:00-01:00 arasında yayın yaptığı zamanda elde etmiştir o da ayrı bir konu.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar