şeref tribünü

devlet başkanlarına, yüksek makamlardaki devlet adamlarına ve kulüp yöneticileri ile diğer yetkili kişilere ayrılmış özel koltuklu bölüm.
devamını gör...
bir keresinde bizim ilçenin stadyumunda oturma şerefine nail olduğum alan.

peder bey, belediye meclis üyesi idi. başkan şehir dışında olduğunda sırayla yerine bir meclis üyesi bakardı ve sezonun en kritik maçlarından birinin olduğu gün de tesadüfe bakın ki kendisi başkanvekili idi. beni de oturttu protokole, yanımda rakip takım yöneticisi var. bizim taraftar rakibe sövüyor, ben de "kusura bakmayın yahu" gibilerinden ortamı yatıştırıyorum.

85'e kadar bizim takım öndeydi 2-0. derken bir gol yedik, neyse duru hala bizim lehimize. duraklamalarda bir tane daha yedik, oldu mu 2-2? bir anda onlarca kafa bize döndü, "yönetim istifa" diye bağırmaya başladılar. ben de şeref tribününden istifa ettim o gün. sezon sonunda grubu dördüncü bitirsek de diğer izmir takımlarının arkasında olduğumuzdan direkt küme düştük. belediye seçimleri kaybedildi, son seçimlerde yine el değiştirdi. zaten bizim burada 99'da chp, 2004'te akp, 2009'da chp, 2014'te akp ve 2019'a chp kazandı. yarışanlar da 94 ve 99'daki başkanlar, çeyrek asırdır aynı adamlar yani.

rakip yöneticiyse ikinci devreyi kendi taraftarlarıyla izledi, birkaç yıl sonra buraya kampa geldiler, beni tanımadı iyi ki.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar