seri artıcı

#özgürler 

2.
daha çok sözlüklerde görülen, artı verdikten sonra utanıp, offline olan bir melek türüymüş. biz öyle duyduk.

alışır.hemen üstüne varmamalıyız. şu an kurbanlarını seçiyor. sakin olun üstadlar. başlayacak.
**
devamını gör...
okumadan hoş oy veriyorsa, herkese mavi boncuk dağıtan oy meleğidir, tasvip edilmez.. okumadan seri eksi oy veren sözlük zebanisiyle aynı kefededir lakin. yine de ikisinde de olduğu gibi büyük bir emek ve çaba vardır ki gözardı edilmemesi gereken zira kolay da değildir, seri oylamak..

uğranan için bir duraktır, uğrayan için bir eğlence, bir mutluluk kaynağı.. aslında seri hoş oy almak isteyendir bir nevii.. seri eksi oy veren zebani gibi üzmez, tebessüm ettirir.

aslında biraz da üzülerek söylemek isterim ki yanlış yoldadır; öyle gözleri bağlı dört nala gitmek, gerçekten hak etmeyen belki de (kendi entarim için konuşmuş olayım) bir entariye haksızlık etmektir bir başka açıdan.. tıpkı seri eksi oyu veren zebani gibi haksızlık etmiştir uğrak yerine.. önce bunu kabul etmeli bir kez kati ve kesinlikle..

ama yine de onun amacı iyilik yapmak ve kendini mutlu etmektir, mutlu olacağını bilen durak yeri için.. oysa seri hoş oy vermekle uğrak yerini değersizleştirmiştir, 'herkes gibi' sıradan hale getirmiştir, bu bakımdan belki de seri eksi oy veren zebaniden de daha tehlikelidir..

oku, anla, düşün, oyla sloganı olması gereken melektir, selam ederim burdan hepsine kaç tane varsa.. ısrarla ve asla (ahanda kendini nimetten sayan bir yazar olarak) sakın ve sakın okumadan geçme ve oylama hoş oy da olsa istemem, saol eksik olma ve de kırılma..

yani özetle;

'bastığın yerleri toprak diyerek geçme tanı'
'düşün altında yazılan bir çok kavramı'
sen bilinçli yazarsın incitme yazıktır yazarı verme seri hoş oylarını
alsan da tarif edilmez mutluluk hazzını


sürc i lisan ettiysek affola
devamını gör...
adaletsizlikle hükmedendir. aslında kötüdür. iyiyi kötüden ayırmayı engeller.
seri artı demek, değerlendirme yapılmaksızın tanımların artılanması demek. hani nerde kaldı bunun artısı eksisi. adaletsizlik.
bak melek kardeşim öyle önüne gelen her şeye artı verme.
*
devamını gör...
15.
açıklıyorum: sözlük yöneticileri. teşvik primi niyetine acımadan basıyorlar artı butonuna, iyi de ediyorlar. * evet, öyle yani.
devamını gör...
(bkz: dört büyük melek)*
(bkz: hafazan melekleri)
(bkz: allah ın kainatın işleyişinde görevlendirdiği melekler)

vala hacı ne yalan söyleyem Allah ın melek olarak böyle bir şeyi yaratıp sözlüklerde artı oy kullandırmakla görevlendirdiği bir varlığın olduğunu düşünmüyorum.

artı oy isteyen arkadaşlar Allah ın meleklerini işin içine karıştırmadan bana bir mesaj çaksın 50 oya kadar artı sözü verebilirim.
devamını gör...

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar